VSY - Virtuaalinen Saddlebred Yhdistys

KRJ alaiset koulukisat 30.12.03
Päivitetty 15.12.03, klo 18:46, jokaiseen luokkaan mahtuu vielä :)

© Antigo American Saddlebreds

Järjestäjä: Virtuaalinen Saddlebred Yhdistys
Päivämäärä: 30.12.03
Viim. ilm. pvm.: 29.12.03
Mailit os.: kisaamaan@luukku.com
Otsikoksi: KRJ 30.12.03
Tulokset

Osallistumiset seuraavassa muodossa:
Luokka (rivinvaihto)
nimi (seura, mahd. kisalupa) - hevonen

Yksi ihminen / talli saa osallistua yhteen luokkaan enintään kahdella hevosella ja yksi hevonen saa osallistua ainoastaan kahteen luokkaan.

Luokat
K.N. Special
Helppo A
Helppo B
Helppo C
Vaativa B
Vaativa A
Grand Prix

Osallistujat
K.N. Special, 40/45
Jenny V. (FR) - Sinipihan Stainless
Jenny V. (FR) - Tuohimäen Tiffany
Tanja (FNR, KL-357) - Kuujärven Merirosvo
Tanja (FNR, KL-357) - Enlach Almighty
hooriya (OriRa, KL-159) - Ceridwyn Gwawr
hooriya (OriRa, KL-159) - Rhoscfflach Elen Awel
Iina (FNR, KL-336) - Neblina's Amore Dür
Linda (FNR) - Neblina's Amir daú Storia
Miia B. (RHS, KL-275) - Agosto's Contrabandista
Miia B. (RHS, KL-275) - FNS Riidankylväjä
Tirppa (KMS) - Vivier
Tirppa (KMS) - Crystal Vision ox
Maria K. (KMS) - Ratzeputz
Maria K. (KMS) - Niob ox
Sanna J. (FNR, KL-145) - Wood's Applepie
Sanna J. (FNR, KL-145) - Kopseen Elli
Anniina (SolRa, KL-90) - Halja
Anniina (SolRa, KL-90) - Merlin
Maiju (FR, KL-457) - KK's Figaro
Maiju (FR, KL-457) - Alfreda II
äffä (HuRi KL-464) - Ruusulahden Poppana
äffä (HuRi KL-464) - Tuohimäen Hurmuri
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - KTS-Dark Lady
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - KTS-Crazy Lover
Mira (AlicRa, KL-006) - Midnight's Fizzy Say Horse
Mira (AlicRa, KL-006) - Amy's Acropolis ox
Sanna L (FuRa, KL-198) - Fuldgano's Dancing on Tiptoes
Sanna L (FuRa, KL-198) - Rhoscfflach Seren Wen
Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Geheimnis Göttersig
Eva (QRa) - Aranto W
Eva (QRa) - Spirit of Destruction W
Whivé (FNR) - Frondon Bambina
Katja (ETR, 535) - Zednik KTN
Katja (ETR, 535) - KTN Dream's Eternal Wednesday
Riimi (GR) - Sinipihan Springtime
Riimi (GR) - Metatron SZ
Minna(DeRa)-Devil's Cinderella
Minna(DeRa)-Wall's Heartbreaker
Kultakavio (FNR) - Vilman Viima
Kultakavio (FNR) - Lumeluodon Ensilumi

Helppo A, 45/45
Jenny V. (FR) - Keeping
Jenny V. (FR) - Wise Traum
Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
Tanja (FNR, KL-357) - FNS Piiperoinen
Tiia (NK-riders, KL-250) - Frondon Wild Mind
Tiia (NK-riders, KL-250) - Nectar's Corleone
Karkki K. (RHS, KL-222) - Elo-Jalmari
Karkki K. (RHS, KL-222) - Tomupilven Tappaja
hooriya (OriRa, KL-159) - Nectar's Anica
hooriya (OriRa, KL-159) - Virvatulen Pieni-Prinsessa
Miia B. (RHS, KL-275) - Haaveiden Yö
Miia B. (RHS, KL-275) - AG Iden
Pikku Fisu (FNR, KL-649) - Tsiun Alaa El Din ox
damn. (HuRi, KL-625) - CRS Tahdonvoima sekä Waterfall´s Classical
wenya (KHR, kl-410) - Kaamosmaan Lohdullinen
wenya (KHR, kl-410) - Kottaraisen Kaunis Muisto Lapista
Saksanpähkinä (FNR, KL-523) - Dollarin Pyramido
Maria K. (KMS) - I'M do Mouries
Maria K. (KMS) - Inis Gard Amour ox
Sanna J. (FNR, KL-145) - Sunny Flower
Sanna J. (FNR, KL-145) - Kanelimetsän Voitokas
Anniina (SolRa, KL-90) - Astrea
Anniina (SolRa, KL-90) - Haave-Hemmi
Maiju (FR, KL-457) - Armoton Hurmaaja AE
Maiju (FR, KL-457) - Taikajoen Lumooja
Krispa (THSR, Kl-617) - Kaamosmaan Maahinen
Krispa (THSR, Kl-617) - Kaamosmaan Lumous
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - WH's Flying Beauty xx
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Fareed Mystic Beauty ox
Mira (AlicRa, KL-006) - Wild Mexico ox
Mira (AlicRa, KL-006) - Midnight's Fizzy Say Horse
Sandy (PeiRat) - The Sixth Sense
Sandy (PeiRat) - El' Fatemel's Die ox
Niina (NK-riders, KL-010) - HP´s Faraway Falsehood ox
Sanna L (FuRa, KL-198) - WW Tredemie
Sanna L (FuRa, KL-198) - Fuldgano's Smaug the Mortal
Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Rivulet's Nectarius
Twinkle (FNR, KL-647) -Mokka`s Diem Doreti
Twinkle (FNR, KL-647) -Kaunotar
Eva (QRa) - Mäntysuon Dreamspace
Eva (QRa) - MH Fortuna's Castana
Katja (ETR, 535) - Laakson Dream Diva
Milla L. (HuRi)- White´s Aroma
Milla L. (HuRi)-RDC Firedancer
Api (KulRa) - Uniikin Marsupilami

Helppo B, 45/45
Jenny V. (FR) - Keeping
Jenny V. (FR) - Silverlake' s Mayflower
Tanja (FNR, KL-357) - FNS Huijaus
Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Sisutar
Tiia (NK-riders, KL-250) - Frondo's Figaro
Tiia (NK-riders, KL-250) - Charmant NR
Karkki K. (RHS, KL-222) - Elo-Jalmari
Karkki K. (RHS, KL-222) - Tomupilven Tappaja
hooriya (OriRa, KL-159) - Cherokee Lady
hooriya (OriRa, KL-159) - Ceridwyn Gweledydd
Iina (FNR, KL-336) - Pony's Durin
Miia B. (RHS, KL-275) - FNS Riidankylväjä
Miia B. (RHS, KL-275) - Coctails Silverput
wenya (KHR, kl-410) - Fragment Of A Poem
wenya (KHR, kl-410) - VM Vetehetijä
Tirppa (KMS) - Jahcobi
Tirppa (KMS) - Rubinstein
Maria K. (KMS) - Fakir do Manour ox
Maria K. (KMS) - Quick Flash ox
Sanna J. (FNR, KL-145) - Ceridwyn Gwyneth
Sanna J. (FNR, KL-145) - Sunny Flower
Anniina (SolRa, KL-90) - Qatar
Maiju (FR, KL-457) - FNS Huvitus
Maiju (FR, KL-457) - Gin Sasha
Petra H. (FNR) - Luana's Angelica
Petra H. (FNR) - Ruiskukan Hurlumpsis
äffä (HuRi KL-464) - CW Genesis
Krispa (THSR, KL-617) - Winterhill's Full Metal
Krispa (THSR, Kl-617) - Tinker's Rhoslyn
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Winterhill's Sarah ox
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Dahabu Cyrus ox
Sanna (KHR) - Tuskan-Lieska
Mira (AlicRa, KL-006) - Cool Smouth There Wal
Mira (AlicRa, KL-006) - Rain War Brilliant
Niina (NK-riders, KL-010) - Rhoscfflach Eithyn Carie
Sanna L (FuRa, KL-198) - Go Go Obey My Will
Sanna L (FuRa, KL-198) - Frondo's Lady Blue
Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Rivulet's Nectarius
Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Geheimnis Göttersig
Twinkle (FNR, KL-647) -Mokkas`s Diem Doreti
Twinkle (FNR, KL-647) -Kaunotar
Katja (ETR, 535) - Snow
Veera (KMR- KL-541), W.H. Hurmuri
Milla L. (HuRi)- Helmen Admir
Milla L. (HuRi)- Avatharon´s Amin ox

Helppo C, 44/45
Jenny V. (FR) - Dollarin Pharaoh
Jenny V. (FR) - Dollarin Cocoa
Tanja (FNR, KL-357) - Swee-Hai
Tanja (FNR, KL-357) - Enlach Almighty
Tiia (NK-riders, KL-250) - Luana's Mali Lowri
Tiia (NK-riders, KL-250) - Frondo's Figaro
hooriya (OriRa, KL-159) - Ceridwyn Craddock
hooriya (OriRa, KL-159) - Ceridwyn Mordwywr
Miia B. (RHS, KL-275) - Agosto's Contrabandista
wenya (KHR, kl-410) - AR's Shadowlands Child
Sanna J. (FNR, KL-145) - Willpower
Sanna J. (FNR, KL-145) - Wood's Applepie
Maiju (FR, KL-457) - Dollarin Harhakuva
Maiju (FR, KL-457) - KK's Fonita
äffä (HuRi KL-464) - Náttrún frá Ruiskukka
äffä (HuRi KL-464) - Thowra's Puffy Mistake
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Dahabu Stella ox
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - KTS-Poison Girl
Sanna (KHR) - VM Sinua Varten
Mira (AlicRa, KL-006) - Amy's Acropolis ox
Mira (AlicRa, KL-006) - Day of April
Sandy (PeiRat) - Lumiharjun Opelix
Sandy (PeiRat) - The Sixth Sense
Sanna L (FuRa, KL-198) - Rhoscfflach Lómien
Sanna L (FuRa, KL-198) - Frondo's Delighted
Kata (HoRa) - Ruiskaunokin Petronelle
inah (FNR) - KWB Celtic Blue
Eva (QRa) - Mäntysuon Dreamspace
Eva (QRa) - MH Fortuna's Castana
Tinjah (FNR, KL-141) - Dewdrop's Quiseppe ox
Milla L. (HuRi)- Anfarwol Dair Ddymuniadau
Milla L. (HuRi)- Anfarwol Hôd
Riimi (GR) - Ares
Riimi (GR) - Quellë's October Leaves Katja (ETR, 535) - L.G. Amor Boy
Katja (ETR, 535) - A. N. Luna
Minz (MiShRa, KL-195) - Geheel
Minz (MiShRa, KL-195) - Myyttinen Olento
Olga. (HuRi, KL-512) - Blazing Kinette
Olga. (HuRi, KL-512) - Silverlake's Daydream
Api (KulRa) - É.P's Al Qahira
Api (KulRa) - Agile WPS
Kultakavio (FNR) - Keijun Rentukka
Kultakavio (FNR) - Vesiputouksen Vallaton

Vaativa B, 45/45
Jenny V. (FR) - Kuujärven Vallaton
Jenny V. (FR) - Slender
Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
Tanja (FNR, KL-357) - FNS Piiperoinen
Tiia (NK-riders, KL-250) - Rhoscfflach Dewrían
Tiia (NK-riders, KL-250) - Nectar's Royette S
hooriya (OriRa, KL-159) - Ceridwyn Ysgawyn
hooriya (OriRa, KL-159) - Mesimarjan Valssi
Satu (ARy, KL-686) - Petit Dada
Satu (ARy, KL-686) - Petit Elle
Miia B. (RHS, KL-275) - R.I. Peilin Heijastus
Miia B. (RHS, KL-275) - MK Perfect Charm
Heidi(ElcRa)-El's Vidles Ghroowy
damn. (HuRi, KL-625) - Waterfall´s Energy Technic
wenya (KHR, kl-410) - Saturnuksen Vuorikuusi
wenya (KHR, kl-410) - Unelmien Aivan Kuutamolla
Saksanpähkinä (FNR, KL-523) - Dollarin Pyramido
Saksanpähkinä (FNR, KL-523) - Vedenhengen Rodney
Sanna J. (FNR, KL-145) - Kanelipellon Dylan
Anniina (SolRa, KL-90) - Topeka
Anniina (SolRa, KL-90) - Douwe
Maiju (FR, KL-457) - AG Cranberrie ox
äffä (HuRi KL-464) - Ceridwyn Mirick
äffä (HuRi KL-464) - Ceridwyn Brenin
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - WH's Fairy Tale
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Full Moon
Sanna (KHR) - Unelmien Vellihousu
Mira (AlicRa, KL-006) - Anytime ox
Mira (AlicRa, KL-006) - Wild Mexico ox
Sandy (PeiRat) - WW Forecco
Niina (NK-riders, KL-010) - Kuujärven Lennähdys
Sanna L (FuRa, KL-198) - Liekkitammen Vogue
Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Agosto's Gaviota Perezoso
Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Smash Me
Twinkle (FNR,KL-647) -Timants The Frozen
Twinkle (FNR,KL-647) -Nothing Stronge
Eva (QRa) - Darshwana
Eva (QRa) - SpiriHT Niagara
Tinjah (FNR, KL-141) - Waterfall's Twist
Katja (ETR, 535) - Dream Dagger
Katja (ETR, 535) - Zedina
Amelia (TRH) - Paaluvuoren Monni
Riimi (GR) - TK Good Looking
Riimi (GR) - Danchello
Minna(Dera)-Wall's Sahran ox

Vaativa A, 33/45
Jenny V. (FR) - Dollar' s Wild Rocy
Jenny V. (FR) - Treasure
Tanja (FNR, KL-357) - Stefan Tajs
Tanja (FNR, KL-357) - FNS Matthew
Tiia (NK-riders, KL-250) - Feline CF
hooriya (OriRa, KL-159) - Liekin Apila
Satu (ARy, KL-686) - Petit Dada
Satu (ARy, KL-686) - Petit
Heidi(ElcRa)-Lady Grey Morning
Pikku Fisu (FNR, KL-649) - Tuulen Suometar
damn. (HuRi, KL-625) - Dancing Mozart Z
Saksanpähkinä (FNR, KL-523) - Vedenhengen Rodney
Petra H. (FNR) - Affect's Madonna
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Desperado
Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Alexej
Sanna (KHR) - Tears Dont Lie ox
Mira (AlicRa, KL-006) - City's Famous ox
Mira (AlicRa, KL-006) - Aberdeen ox
Sandy (PeiRat) - WW Forecco
Pompula (PoPo) - Lamichan Yanica
Pompula (PoPo) - Golden Sunset
Eva (QRa) - Utah W
Eva (QRa) - Campari W
Mira R. (HuRi, KL-110) - Agosto's Napoleon
Mira R. (HuRi, KL-110) - Agosto's Aurora
Riimi (GR) - TK Good Looking
Katja (ETR, 535) - Stella
Katja (ETR, 535) - Greymask's Acid Rain
Minz (MiShRa, KL-195) - Kriminalition W
Minz (MiShRa, KL-195) - Farid Scream Tseffra
Minna(DeRa)-Sunrise's Daniela
Kultakavio (FNR) - Sissin Ihmelapsi
Kultakavio (FNR) - KWB Arts'n'Crafts

Grand Prix, 18/45
Jenny V. (FR) - Dollar' s Wild Rocy
Jenny V. (FR) - Crudele
Tanja (FNR, KL-357) - Stefan Tajs
Tanja (FNR, KL-357) - FNS Matthew
Tiia (NK-riders, KL-250) - Feline CF
Mira (AlicRa, KL-006) - City's Famous ox
Mira (AlicRa, KL-006) - Aberdeen ox
Sanna L (FuRa, KL-198) - RHS's Ich bin nur Ich
Heli K (Team Ninitra, KL-188) - E Dethanne
Heli K (Team Ninitra, KL-188) - E Hazzi
Eva (QRa) - Utah W
Eva (QRa) - Tulimäen Charming Fortune
Tinjah (FNR, KL-141) - Carat ox
Mira R. (HuRi, KL-110) - MH Fernando
Mira R. (HuRi, KL-110) - MH Brilliant Moon
Minna(DeRa)-Sunrise's Eternitys
Kultakavio (FNR) - KWB Arts'n'Crafts
Kultakavio (FNR) - KWB Sarcastic