VSY - Virtuaalinen Saddlebred Yhdistys

KRJ alaiset koulukisat 30.12.03
Päivitetty 15.12.03, klo 18:46, jokaiseen luokkaan mahtuu vielä :)

© Antigo American Saddlebreds

K.N. Special
1) Riimi (GR) - Sinipihan Springtime
2) Katja (ETR, 535) - Zednik KTN
3) Minna(DeRa)-Devil's Cinderella
4) Maria K. (KMS) - Ratzeputz
5) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Geheimnis Göttersig

--
6) Kultakavio (FNR) - Vilman Viima
7) Tirppa (KMS) - Vivier
8) äffä (HuRi KL-464) - Ruusulahden Poppana
9) Minna(DeRa)-Wall's Heartbreaker
10) hooriya (OriRa, KL-159) - Ceridwyn Gwawr
11) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - KTS-Crazy Lover
12) Maiju (FR, KL-457) - Alfreda II
13) Mira (AlicRa, KL-006) - Amy's Acropolis ox
14) Jenny V. (FR) - Sinipihan Stainless
15) Miia B. (RHS, KL-275) - FNS Riidankylväjä
16) Sanna L (FuRa, KL-198) - Rhoscfflach Seren Wen
17) Sanna J. (FNR, KL-145) - Wood's Applepie
18) Tanja (FNR, KL-357) - Enlach Almighty
19) äffä (HuRi KL-464) - Tuohimäen Hurmuri
20) Whivé (FNR) - Frondon Bambina
21) Iina (FNR, KL-336) - Neblina's Amore Dür
22) Riimi (GR) - Metatron SZ
23) Maria K. (KMS) - Niob ox
24) Maiju (FR, KL-457) - KK's Figaro
25) Eva (QRa) - Aranto W
26) hooriya (OriRa, KL-159) - Rhoscfflach Elen Awel
27) Katja (ETR, 535) - KTN Dream's Eternal Wednesday
28) Anniina (SolRa, KL-90) - Halja
29) Tirppa (KMS) - Crystal Vision ox
30) Eva (QRa) - Spirit of Destruction W
31) Sanna J. (FNR, KL-145) - Kopseen Elli
32) Tanja (FNR, KL-357) - Kuujärven Merirosvo
33) Mira (AlicRa, KL-006) - Midnight's Fizzy Say Horse
34) Kultakavio (FNR) - Lumeluodon Ensilumi
35) Sanna L (FuRa, KL-198) - Fuldgano's Dancing on Tiptoes
36) Linda (FNR) - Neblina's Amir daú Storia
37) Anniina (SolRa, KL-90) - Merlin
38) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - KTS-Dark Lady
39) Miia B. (RHS, KL-275) - Agosto's Contrabandista
40) Jenny V. (FR) - Tuohimäen Tiffany

Helppo A
1) Sandy (PeiRat) - The Sixth Sense
2) wenya (KHR, kl-410) - Kottaraisen Kaunis Muisto Lapista
3) Karkki K. (RHS, KL-222) - Tomupilven Tappaja
4) Eva (QRa) - MH Fortuna's Castana
5) Miia B. (RHS, KL-275) - Haaveiden Yö
6) Sanna L (FuRa, KL-198) - WW Tredemie

--
7) Twinkle (FNR, KL-647) -Mokka`s Diem Doreti
8) Api (KulRa) - Uniikin Marsupilami
9) Karkki K. (RHS, KL-222) - Elo-Jalmari
10) Maiju (FR, KL-457) - Armoton Hurmaaja AE
11) Sandy (PeiRat) - El' Fatemel's Die ox
12) Jenny V. (FR) - Wise Traum
13) Krispa (THSR, Kl-617) - Kaamosmaan Maahinen
14) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Piiperoinen
15) Miia B. (RHS, KL-275) - AG Iden
16) Maiju (FR, KL-457) - Taikajoen Lumooja
17) Katja (ETR, 535) - Laakson Dream Diva
18) Anniina (SolRa, KL-90) - Haave-Hemmi
19) Maria K. (KMS) - I'M do Mouries
20) Milla L. (HuRi)-RDC Firedancer
21) hooriya (OriRa, KL-159) - Nectar's Anica
22) Sanna J. (FNR, KL-145) - Sunny Flower
23) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Rivulet's Nectarius
24) Jenny V. (FR) - Keeping
25) Krispa (THSR, Kl-617) - Kaamosmaan Lumous
26) Niina (NK-riders, KL-010) - HP´s Faraway Falsehood ox
27) Mira (AlicRa, KL-006) - Wild Mexico ox
28) wenya (KHR, kl-410) - Kaamosmaan Lohdullinen
29) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
30) damn. (HuRi, KL-625) - CRS Tahdonvoima sekä Waterfall´s Classical
31) Sanna L (FuRa, KL-198) - Fuldgano's Smaug the Mortal
32) Twinkle (FNR, KL-647) -Kaunotar
33) Tiia (NK-riders, KL-250) - Nectar's Corleone
34) Mira (AlicRa, KL-006) - Midnight's Fizzy Say Horse
35) Milla L. (HuRi)- White´s Aroma
36) Anniina (SolRa, KL-90) - Astrea
37) Tiia (NK-riders, KL-250) - Frondon Wild Mind
38) Eva (QRa) - Mäntysuon Dreamspace
39) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - WH's Flying Beauty xx
40) Saksanpähkinä (FNR, KL-523) - Dollarin Pyramido
41) hooriya (OriRa, KL-159) - Virvatulen Pieni-Prinsessa
42) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Fareed Mystic Beauty ox
43) Maria K. (KMS) - Inis Gard Amour ox
44) Pikku Fisu (FNR, KL-649) - Tsiun Alaa El Din ox
45) Sanna J. (FNR, KL-145) - Kanelimetsän Voitokas

Helppo B
1) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Winterhill's Sarah ox
2) Twinkle (FNR, KL-647) -Mokkas`s Diem Doreti
3) Sanna J. (FNR, KL-145) - Ceridwyn Gwyneth
4) hooriya (OriRa, KL-159) - Ceridwyn Gweledydd
5) Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Sisutar
6) Milla L. (HuRi)- Avatharon´s Amin ox

--
7) Jenny V. (FR) - Silverlake' s Mayflower
8) Tirppa (KMS) - Jahcobi
9) wenya (KHR, kl-410) - Fragment Of A Poem
10) Maria K. (KMS) - Quick Flash ox
11) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Dahabu Cyrus ox
12) Iina (FNR, KL-336) - Pony's Durin
13) Tirppa (KMS) - Rubinstein
14) Maiju (FR, KL-457) - FNS Huvitus
15) äffä (HuRi KL-464) - CW Genesis
16) wenya (KHR, kl-410) - VM Vetehetijä
17) Krispa (THSR, Kl-617) - Tinker's Rhoslyn
18) Sanna L (FuRa, KL-198) - Go Go Obey My Will
19) Katja (ETR, 535) - Snow
20) Maria K. (KMS) - Fakir do Manour ox
21) Twinkle (FNR, KL-647) -Kaunotar
22) Jenny V. (FR) - Keeping
23) Miia B. (RHS, KL-275) - Coctails Silverput
24) Karkki K. (RHS, KL-222) - Tomupilven Tappaja
25) Petra H. (FNR) - Luana's Angelica
26) Karkki K. (RHS, KL-222) - Elo-Jalmari
27) Milla L. (HuRi)- Helmen Admir
28) hooriya (OriRa, KL-159) - Cherokee Lady
29) Maiju (FR, KL-457) - Gin Sasha
30) Tiia (NK-riders, KL-250) - Charmant NR
31) Mira (AlicRa, KL-006) - Rain War Brilliant
32) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Huijaus
33) Sanna (KHR) - Tuskan-Lieska
34) Veera (KMR- KL-541), W.H. Hurmuri
35) Niina (NK-riders, KL-010) - Rhoscfflach Eithyn Carie
36) Sanna J. (FNR, KL-145) - Sunny Flower
37) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Geheimnis Göttersig
38) Tiia (NK-riders, KL-250) - Frondo's Figaro
39) Sanna L (FuRa, KL-198) - Frondo's Lady Blue
40) Miia B. (RHS, KL-275) - FNS Riidankylväjä
41) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Rivulet's Nectarius
42) Krispa (THSR, KL-617) - Winterhill's Full Metal
43) Petra H. (FNR) - Ruiskukan Hurlumpsis
44) Mira (AlicRa, KL-006) - Cool Smouth There Wal
45) Anniina (SolRa, KL-90) - Qatar

Helppo C
1) Api (KulRa) - Agile WPS
2) Olga. (HuRi, KL-512) - Blazing Kinette
3) Minz (MiShRa, KL-195) - Myyttinen Olento
4) Kata (HoRa) - Ruiskaunokin Petronelle
5) inah (FNR) - KWB Celtic Blue
6) Tinjah (FNR, KL-141) - Dewdrop's Quiseppe ox

--
7) Miia B. (RHS, KL-275) - Agosto's Contrabandista
8) Sandy (PeiRat) - The Sixth Sense
9) Sanna J. (FNR, KL-145) - Willpower
10) Maiju (FR, KL-457) - Dollarin Harhakuva
11) Milla L. (HuRi)- Anfarwol Hôd
12) Mira (AlicRa, KL-006) - Day of April
13) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Dahabu Stella ox
14) Olga. (HuRi, KL-512) - Silverlake's Daydream
15) Tanja (FNR, KL-357) - Swee-Hai
16) Eva (QRa) - Mäntysuon Dreamspace
17) Tiia (NK-riders, KL-250) - Luana's Mali Lowri
18) Riimi (GR) - Ares
19) Jenny V. (FR) - Dollarin Pharaoh
20) Sanna (KHR) - VM Sinua Varten
21) hooriya (OriRa, KL-159) - Ceridwyn Mordwywr
22) Kultakavio (FNR) - Keijun Rentukka
23) Jenny V. (FR) - Dollarin Cocoa
24) äffä (HuRi KL-464) - Thowra's Puffy Mistake
25) Sanna L (FuRa, KL-198) - Rhoscfflach Lómien
26) Tanja (FNR, KL-357) - Enlach Almighty
27) Tiia (NK-riders, KL-250) - Frondo's Figaro
28) Katja (ETR, 535) - L.G. Amor Boy
29) hooriya (OriRa, KL-159) - Ceridwyn Craddock
30) wenya (KHR, kl-410) - AR's Shadowlands Child
31) Sanna J. (FNR, KL-145) - Wood's Applepie
32) Api (KulRa) - É.P's Al Qahira
33) Maiju (FR, KL-457) - KK's Fonita
34) äffä (HuRi KL-464) - Náttrún frá Ruiskukka
35) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - KTS-Poison Girl
36) Mira (AlicRa, KL-006) - Amy's Acropolis ox
37) Sandy (PeiRat) - Lumiharjun Opelix
38) Sanna L (FuRa, KL-198) - Frondo's Delighted
39) Eva (QRa) - MH Fortuna's Castana
40) Milla L. (HuRi)- Anfarwol Dair Ddymuniadau
41) Riimi (GR) - Quellë's October Leaves
42) Katja (ETR, 535) - A. N. Luna
43) Minz (MiShRa, KL-195) - Geheel
44) Kultakavio (FNR) - Vesiputouksen Vallaton

Vaativa B
1) Satu (ARy, KL-686) - Petit Elle
2) Maiju (FR, KL-457) - AG Cranberrie ox
3) Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Agosto's Gaviota Perezoso
4) Tiia (NK-riders, KL-250) - Rhoscfflach Dewrían
5) Anniina (SolRa, KL-90) - Topeka
6) äffä (HuRi KL-464) - Ceridwyn Mirick

--
7) Twinkle (FNR,KL-647) -Timants The Frozen
8) Eva (QRa) - SpiriHT Niagara
9) Jenny V. (FR) - Kuujärven Vallaton
10) Jenny V. (FR) - Slender
11) Tinjah (FNR, KL-141) - Waterfall's Twist
12) hooriya (OriRa, KL-159) - Ceridwyn Ysgawyn
13) Katja (ETR, 535) - Dream Dagger
14) Riimi (GR) - Danchello
15) Saksanpähkinä (FNR, KL-523) - Dollarin Pyramido
16) Tiia (NK-riders, KL-250) - Nectar's Royette S
17) Anniina (SolRa, KL-90) - Douwe
18) Heidi(ElcRa)-El's Vidles Ghroowy
19) damn. (HuRi, KL-625) - Waterfall´s Energy Technic
20) Miia B. (RHS, KL-275) - MK Perfect Charm
21) Mira (AlicRa, KL-006) - Anytime ox
22) Sanna (KHR) - Unelmien Vellihousu
23) wenya (KHR, kl-410) - Unelmien Aivan Kuutamolla
24) Minna(Dera)-Wall's Sahran ox
25) Miia B. (RHS, KL-275) - R.I. Peilin Heijastus
26) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Piiperoinen
27) Riimi (GR) - TK Good Looking
28) Sandy (PeiRat) - WW Forecco
29) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Full Moon
30) Amelia (TRH) - Paaluvuoren Monni
31) Sanna J. (FNR, KL-145) - Kanelipellon Dylan
32) Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Smash Me
33) wenya (KHR, kl-410) - Saturnuksen Vuorikuusi
34) hooriya (OriRa, KL-159) - Mesimarjan Valssi
35) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
36) Katja (ETR, 535) - Zedina
37) äffä (HuRi KL-464) - Ceridwyn Brenin
38) Mira (AlicRa, KL-006) - Wild Mexico ox
39) Eva (QRa) - Darshwana
40) Saksanpähkinä (FNR, KL-523) - Vedenhengen Rodney
41) Satu (ARy, KL-686) - Petit Dada
42) Twinkle (FNR,KL-647) -Nothing Stronge
43) Niina (NK-riders, KL-010) - Kuujärven Lennähdys
44) Sanna L (FuRa, KL-198) - Liekkitammen Vogue
45) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - WH's Fairy Tale

Vaativa A
1) Jenny V. (FR) - Dollar' s Wild Rocy
2) Pompula (PoPo) - Golden Sunset
3) Kultakavio (FNR) - KWB Arts'n'Crafts
4) Mira (AlicRa, KL-006) - City's Famous ox
5) Petra H. (FNR) - Affect's Madonna

--
6) Eva (QRa) - Utah W
7) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Alexej
8) Sandy (PeiRat) - WW Forecco
9) Riimi (GR) - TK Good Looking
10) Minna(DeRa)-Sunrise's Daniela
11) Saksanpähkinä (FNR, KL-523) - Vedenhengen Rodney
12) Minz (MiShRa, KL-195) - Farid Scream Tseffra
13) Sanna (KHR) - Tears Dont Lie ox
14) Tanja (FNR, KL-357) - Stefan Tajs
15) Katja (ETR, 535) - Stella
16) Heidi(ElcRa)-Lady Grey Morning
17) Mira (AlicRa, KL-006) - Aberdeen ox
18) Satu (ARy, KL-686) - Petit Dada
19) Kultakavio (FNR) - Sissin Ihmelapsi
20) damn. (HuRi, KL-625) - Dancing Mozart Z
21) Suvi S. (KuuRa,KL-460) - Desperado
22) Satu (ARy, KL-686) - Petit
23) Katja (ETR, 535) - Greymask's Acid Rain
24) Mira R. (HuRi, KL-110) - Agosto's Napoleon
25) Pikku Fisu (FNR, KL-649) - Tuulen Suometar
26) Jenny V. (FR) - Treasure
27) Pompula (PoPo) - Lamichan Yanica
28) Mira R. (HuRi, KL-110) - Agosto's Aurora
29) Minz (MiShRa, KL-195) - Kriminalition W
30) Tiia (NK-riders, KL-250) - Feline CF
31) Eva (QRa) - Campari W
32) hooriya (OriRa, KL-159) - Liekin Apila
33) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Matthew

Grand Prix
1) Tiia (NK-riders, KL-250) - Feline CF
2) Jenny V. (FR) - Dollar' s Wild Rocy
3) Tanja (FNR, KL-357) - Stefan Tajs

--
4) Heli K (Team Ninitra, KL-188) - E Hazzi
5) Mira (AlicRa, KL-006) - Aberdeen ox
6) Tinjah (FNR, KL-141) - Carat ox
7) Kultakavio (FNR) - KWB Sarcastic
8) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Matthew
9) Mira R. (HuRi, KL-110) - MH Brilliant Moon
10) Sanna L (FuRa, KL-198) - RHS's Ich bin nur Ich
11) Minna(DeRa)-Sunrise's Eternitys
12) Eva (QRa) - Tulimäen Charming Fortune
13) Jenny V. (FR) - Crudele
14) Heli K (Team Ninitra, KL-188) - E Dethanne
15) Kultakavio (FNR) - KWB Arts'n'Crafts
16) Eva (QRa) - Utah W
17) Mira R. (HuRi, KL-110) - MH Fernando
18) Mira (AlicRa, KL-006) - City's Famous ox