osallistujatnj200602
ARABI-TAMMAT (15/15) (T):

LKV1.Jenni L. (NK-riders) -
Liinun Olympiana ox [irtosert,Js]
LKV2.Eve (EvRa) -
Kraaterin Shaquill ox [irtoSERT,JS]
LKV3.Eini (SWR) - Dahabu Psycho ox [Kuma,JS]
jettu LKV4.Eve (EvRa) - HD El Love ox ja Minna (AsDsRat) - Aliza Radjah ox (samat kuvat) [Kuma,JS]
LKV5.Sanna (KJR) - C' Amorine ox [JS]

6.Jenni L. (NK-riders) - C' Occidens ox [JS]
7.Jenny V. (BBR) - Blendy's Baby ox [JS]
8.Eini (SWR) - Metsälän Black Velvet ox [JS]
9.Minna (AsDsRat) - Desert's Calista ox [JS]
10.Minna (AsDsRat) - Fantasy ox [JS]
11.Eve (EvRa) - Moondelight's Sugar Bunny ox [JS]
12.Eini (SWR) - Wall's Geisha ox (suppujalkainen)
13.Sanna (KJR) - Firely ox (heikohko tammaleima)

EVA:
Jenni L. (NK-riders) - SunShine's Minea ox (varsa peittaa rakennetta!)


ARABI-ORIIT (15/15):

Jenni L. (NK-riders) -
Fiin Jamiroquai ox
Sanna (KJR) -
Applestable's Hilton ox
Eini (SWR) -
Wall's Chasmir ox
Eini (SWR) -
Majestic's Little Twister ox
Eini (SWR) -
Sunrise's Exotic Titmou ox
Minna (AsDsRat) -
Silverado Bay ox
Minna (AsDsRat) -
Flying Drugster ox
Minna (AsDsRat) -
One Step Closer To The Day ox
Eve (EvRa) -
Shaking El Shadow ox
Eve (EvRa) -
Greymask's Tragedy In NY ox
Eve (EvRa) -
Nabbor ox
Hanna L. (GR) -
Manolito's Mr. Pepper ox
Hanna L. (GR) -
AM Lollipop's Wolf ox
Hanna L. (GR) -
AM Santa Wolf ox
Pia R. (MGR) -
Downhill's Unicorn ox


CONNEMARA-TAMMAT (15/15):

TUOMARIN KOMMENTTI: Upeita connis-tammoja, erittäin tasainen ja kovatasoinen luokka!

LKV1
Scarlet's Sky Skimmel, irtoSERT, JS
LKV2
MS Little Melody, irtoSERT, JS
LKV3
CR Vanilla Sky, irtoSERT, JS
LKV4 CR Amber-Grey, KUMA, JS
LKV5 Liinun Everlasting, KUMA, JS

6. Chevrolena, KUMA, JS
7. Downhill's Sun Rise, KUMA, JS
8. Silver' s Ice Cream, JS
9. Metsämansikan Pretty Primadonna, JS
10. September's Little Girl, JS
11. My Love, JS [huonohko kuvakulma]
12. Metsälän D'Ebene, JS [huonohko kuvakulma]
13. Rochelle, JS
14. Liinu's Anima [kuvista hankala arvostella rakennetta]

hylätty:
* Lollipop [sivu ei toiminut]


Jenni L. (NK-riders) -
CR Vanilla Sky
Jenni L. (NK-riders) -
CR Amber-Grey
Jenni L. (NK-riders) -
Liinu's Anima
Sanna (KJR) -
My Love
Jenny V. (BBR) -
Silver's Ice Cream
Hanna L. (GR) -
Lollipop
Liinu P. (LiiRa) -
Liinun Everlasting
Liinu P. (LiiRa) -
MS Little Melody
Liinu P. (LiiRa) -
Metsälän D'Ebene
Karoliina S. (LumiRa) -
Scarlet's Sky Skimmel
Karoliina S. (LumiRa) -
Metsämansikan Pretty Primadonna
Karoliina S. (LumiRa) -
Downhill's Sun Rise
Suvi J. (FroRa) -
September's Little Girl
Suvi J. (FroRa) -
Chevrolena
Suvi J. (FrRa) -
Rochelle


CONNEMARA-ORIIT (15/15):

Liinu P. (LiiRa) -
Trianwood Carpasie
Karoliina S. (LumiRa) -
Ch Jääsaaren Limit
Suvi J. (FroRa) -
Cronwell
Suvi J. (FroRa) -
Frondon Misunderstood
Suvi J. (FroRa) -
Storm Master
Laura (OrRa) -
Fiin Bastion
Leena T. (Whites) -
Falcon's Knight
Leena T. (Whites) -
White's Golden Limit
Kata L. (NK-riders) -
Coralle's Stop N' Stare
Lotta H. (LoRa) -
Ozon Boy
Lotta H. (LoRa) -
Torlando
Karo (LiiRa) -
Silverfarm's Walk On Corn
Karo (LiiRa) -
MS Mystery Moon
Nelli K. (KJR) -
Elm Street's Ainmire
Heta (RaSha) -
Silver's Capriole


WELSH A-TAMMAT (15/15):

Jenni L. (NK-riders) -
Ems Anga Rosaline
Jenni L. (NK-riders) -
Liinu's Canelia
Jenni L. (NK-riders) -
Liinu's Roseberry
Eve (EvRa) -
Rockie's Havannah
Eve (EvRa) -
Arlwydd Celina
Eve (EvRa) -
Honeymoon
Liinu P. (LiiRa) -
Diana VD
Liinu P. (LiiRa) -
Dolphin Rosa
Liinu P. (LiiRa) -
Liinun Wendy
Ella K. (OriRa) -
Yr Wyf Yn Du Garu
Sanna (SLR) -
Sprietland's Almost An Angel
Sanna (SLR) -
Sprietland's White Pearl
Sanna (SLR) -
Sprietland's Snow White
Hanna R. (OriRa) -
Aces Diamond Rio Z
Elina H. (sunra) -
AT Sweet Emily


WELSH A-ORIIT (15/15):

Jenni L. (NK-riders) -
AT Pompidom
Sanna (KJR) -
Carlos
Suvi (NrAse) -
Midnight's Mister Din
Eini (SWR) -
Metsälän Grandee
Eve (EvRa) -
Almost Angel
Eve (EvRa) -
Rodlease Dancing Gold
Eve (EvRa) -
Falkorn's Midsummer Eve
Ella K. (OriRa) -
Alcher's Like A Lightning
Ella K. (OiRa) -
Selandine's Riverwind
Ella K. (OriRa) -
Selandine's Livin' Eternally
Sanna (SLR) -
Star Sky's Classic
Sanna (SLR) -
Sprietland's Perfect Angel
Hanna R. (OriRa) -
Jump's Roc Bria Polver
Marianne J. (MaMi) -
Laakson Showman
Liinu P. (LiiRa) -
Liinun Dinah


WELSH B-TAMMAT (15/15):

Jenni L. (NK-riders) -
AT Moonlight
Jenni L. (NK-riders) -
Star Theme's ABC
Jenni L. (NK-riders) -
CR Milky Way
Eini (SWR) -
Langara's True Jenny
Hanna L. (GR) -
Wilma's Little Wonder
Ella K. (OriRa) -
C' Ballette
Elina H. (sunra) -
Sunrise's Aurora Borealis
Elina H. (sunra) -
Never Quoke
Elina H. (sunra) -
Blurry VA
Laura (OrRa) -
Jump's Dracon
Heini S. (AGR) -
Liinu's April
Annie (LeSi) -
C' Primrose
Sanna P. (NK-riders) -
In The End
Sanna P. (NK-riders) -
Even You
Sanna O. (HaRat) -
Galimaufryn Aamun-Koitto


WELSH B-ORIIT (14/15):

Jenni L. (NK-riders) -
Apple Tree's Andromeda
Jenni L. (NK-riders) -
C' Rockaway
Eini (SWR) -
Burning Ramzes
Elina H. (sunra) -
Sunrise's Never Roguish
Hane (SuRa) -
Fisher King
Hane (SuRa) -
Wilcric's Son
Maiju (SiBe) -
Lepo's Royal
Sandra S. (OriRa) -
Star Theme's Snow Storm
Sanna P. (NK-riders) -
Rhodiamant VA
Anni S. (??) -
Aurinkorannan Sandtre
Anni S. (??) -
Aurinkorannan Sander
Sanna O. (HaRat) -
Galimaufry's Brynhir
Ulla (SLR) -
Goodwill Narbone
Kajsa L. (HeU) -
MW Flyrock


WELSH PB-TAMMAT (8/15) (T):

LKV1: Jenni L. (NK-riders) -
R.M. Little Angel KUMA, JS
LKV2: Liinu P. (LiiRa) - JR Cassiopeia KUMA, JS
LKV3: Jenni L. (NK-riders) - AT Brenda KUMA, JS

4. Liinu P. (LiiRa) - Spican Tamiimah JS
5. Hanna R. (OriRa) - C' Luthien JS
6. Elina H. (sunra) - AT Amorelle JS
7. Sanna O. (HaRat) - Galimaufry's Dafiinah (huono tammaleima)

Hylätty:
Mira R. (KJR) - MH Try Again (väärä sivun osoite)


WELSH PB-ORIIT (4/15):

Liinu P. (LiiRa) -
Al Charm Luna
Liinu P. (LiiRa) -
Farewell Luna
Tiia H. (NK-riders) -
Jaguar's Enae Volare
Sanna P. (NK-riders) -
Rough-and-Tumble


ARABI JA CONNEMARA VARSAT AIKUISKUVILLA (15/15):

Jenni L. (NK-riders) - conn-t.
V.D. Heather
Jenni L. (NK-riders) - conn-o.
V.D. My Heart's Chosen
Jenni L. (NK-riders) - conn-t.
Ballade NR
Minna (AsDsRat) - ox-t.
MB Silvery Flying ox
Pia R. (MGR) - ox-t.
Mintun Amorina ox
Pia R. (MGR) - ox-t.
Spica's Bint Zahrat ox
Pia R. (MGR) - ox-t.
LCC Two Rings
Sofia (CaRa) - ox-t.
Castagne's Facilist ox
Sanna (SLR) - ox-o.
SL Total Eclipse ox
Dizzie (HdCE) - ox-t.
Sunrise's Brittany ox
Dizzie (HdCE) - ox-t.
Sunrise's Zheeteah ox
Emmi H. (??) - ox-o.
Dubhlin's Circon Flex ox
Leena T. (Whites) - conn-t.
White's Capre Diem
Leena T. (Whites) - ox-t.
White's Toschana ox
Kata L. (NK-riders) - ox-o.
Spica's Al Hadiye ox


WELSH VARSAT AIKUISKUVILLA (13/15):

Jenny V. (BBR) - wm-o.
Angel's L'Owair-Qwynd
Ella K. (OriRa) - wb-t.
Arbre's Aliza
Hanna R. (OriRa) - wm-o.
Mathrafal
Leena T. (Whites) -
Frondon Ramzi
Omppu (FroRa) - wm-t. -
Menuet My Amigo Z
Heta (RaSha) -
Shangri-La's Piccadilly
Sanna O. (HaRat) - wm-o.
Galimayfry's El Aswad
Sanna O. (HaRat) - w-t. 
Galimaufry's Millie
Sanna O. (HaRat) - wm-t.
Galimaufry's Caramel
Tessa J. (AGR) -
Sunrise's Blaze Away
Henna H. (VVR) - w-t.
April's Lady Barbara
Minna H. (Kfr) - wpb-o.
Falkorn's Young Revel
Rosanna (ORi) -w-o.
Lovable Brandy SP


MAITOVARSAT (6/15):

Hanna R. (OriRa) - wm-o.
Eleve's Picasso Brie
Minna (AsDsRat) - ox-o.
Desert's Night Shadow ox
Sanna (KJR) - ox-t.
A' Mona ox
Elina K. (PähRat) - conn-t.
Nut Island's Violine
Henna (HaRat) -
Lillanin Lilli
Anu J. (HalRa) - wpb-o.  T.H. Rock Around The Clock