Dollar' s Farm
Esittely
Hevoset
Yksityiset
Kasvatit
Myytävät
Muistoissa
Kilpailut
Seura FR
Hoitajat
Copyright' s
Koulukisat 28.5.04

Kilpailujen päivämäärä; 28.5.04
Viim. ilm. pvm.; 26.5.04
Mailit os.; kisaamaan@luukku.com
Otsikoksi; FNR:n koulu 28.5.04

Osallistumiset seuraavassa muodossa
lk. (rivinvaihto)
nimi (seura, kisalupa) - hevosen virallinen nimi <*br> Muista poistaa tähti (samaan luokkaan tulevat saman otsikon alle!)

* kilpailut ovat avoimet ainoastaan FNR:n jäsenille
* yhdeltä ihmiseltä max. 3 hevosta luokka
* yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan
* jokainen lähettää itse oman osallistumisensa
* yhteen luokkaan otetaan 25 osallistujaa, jos luokassa on alle 6 osallistujaa niin se perutaan.

Luokat
K.N. Special
Helppo C
Helppo B
Helppo A
Vaativa B
Vaativa A

Osallistujat

K.N. Special
1) Ajka (FNR, KL-129) - Lokaviiman Tinasotamies
2) Jenny V. (FNR) - Dollarin Incantation
3) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Oceania WP
4) Ajka (FNR, KL-129) - DZ's Taste of Snow
--
5) Ajka (FNR, KL-129) - Abba frá Geyfa
6) Tanja (FNR, KL-357) - Kuujärven Merirosvo
7) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Huijaus
8) Jenny V. (FNR) - Snöbollens Viljami
9) Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Sisutar
10) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - FNS Hemuli
11) Jenny V. (FNR) - Dollasin Showy

Helppo C
1) Jenny V. (FNR) - Dollarin Incantation
2) Tanja (FNR, KL-357) - Kuujärven Lentävä Lähtö
3) Tanja (FNR, KL-357) - LNA Fanni
4) Tanja (FNR, KL-357) - LNA Eemeli
--
5) Jenny V. (FNR) - Snöbollens Viljami
6) Ajka (FNR, KL-129) - Rt's Pikku Kuvitelma
7) Ajka (FNR, KL-129) - Tuuliviirin Pellavaruusu
8) Jenny V. (FNR) - Dollasin Showy
9) Ajka (FNR, KL-129) - Lokaviiman Tinasotamies
10) Maura (FNR) - Ceridwyn Crusader
11) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Oceania WP

Helppo B
1) Maura (FNR) - Ceridwyn Crusader
2) Sandy (FNR, KL-700) - Dollarin Raider
3) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Fefico TH
4) Sandy (FNR, KL-700) - Anfarwol Seren Helfarch
--
5) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Piiperoinen
6) Ajka (FNR, KL-129) - Umayr Al Magnol ox
7) Jenny V. (FNR) - Dollarin Maron
8) Jenny V. (FNR) - Tirlittanin Ruusa
9) Ajka (FNR, KL-129) - Abba frá Geyfa
10) Jenny V. (FNR) - Oasis
11) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
12) Tanja (FNR, KL-357) - ERK Kimalainen
13) Ajka (FNR, KL-129) - Ajka Infernal Model

Helppo A
1) Twisteri (FNR, KL-152) - Tiit's Cha Cha Launzawer
2) arwen~ (FNR, KL-405) - Habituè WPS
3) Sanna J. (FNR, KL-145) - Lady's Justus
4) Minja J. (FNR, KL-340) - Huurteen Lumiturpa
5) Sari (FNR, KL-200) - Fetan Kummallinen Saapas
--
6) Jenny V. (FNR) - Dollarin Jäätyvä Jäätikkö
7) Ajka (FNR, KL-129) - Ajka Infernal Model
8) Sandy (FNR, KL-700) - The Sixth Sense
9) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Huijaus
10) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - FNS Hemuli
11) Sandy (FNR, KL-700) - El' Fatemel's Die ox
12) Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Sisutar
13) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Winterhill's Notorius
14) Ajka (FNR, KL-129) - Jump's Aldolómë
15) Jenny V. (FNR) - Dollarin Maron
16) Sanna J. (FNR, KL-145) - Khand's Nightingale
17) Ajka (FNR, KL-129) - Umayr Al Magnol ox
18) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Nectar's Carmelitta
19) Jenny V. (FNR) - Oasis
20) Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Tuliharja

Vaativa B
1) Ajka (FNR, KL-129) - Jump's Aldolómë
2) Sanna J. (FNR, KL-145) - Heartbreaker
3) Tanja (FNR, KL-357) - LNA Garfield
4) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Suhina's Platinium
--
5) Jenny V. (FNR) - Dollarin Kultainen Kalleus
6) Jenny V. (FNR) - Dollarin Jackal
7) Ajka (FNR, KL-129) - Dancarino R
8) Ajka (FNR, KL-129) - LWB Überlebender
9) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Fia Stare
10) Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Tuliharja
11) Sanna J. (FNR, KL-145) - Lady's Justus
12) Jenny V. (FNR) - Placcato d' oro
13) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Geheimnis Göttersig
14) Tanja (FNR, KL-357) - ERK Kimalainen
15) Sanna J. (FNR, KL-145) - HB Casanova

Vaativa A
1) Jenny V. (FNR) - Dollarin Cruetly
2) Jenny V. (FNR) - Dollar' s Wild Rocy
3) Nala J. (FNR, KL-825) - Poison RW
4) arwen~ (FNR, KL-405) - Habitué WPS
5) Sanna J. (FNR, KL-145) - HB Casanova
--
6) Ajka (FNR, KL-129) - Dancarino R
7) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Piiperoinen
8) Jenny V. (FNR) - Treasure
9) Sandy (FNR, KL-700) - WW Forecco
10) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Geheimnis Göttersig
11) Sandy (FNR, KL-700) - Ta-Ta Mahatta
12) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
13) Ajka (FNR, KL-129) - LWB Überlebender
14) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Nemo Piccodilly
15) Sanna J. (FNR, KL-145) - Heartbreaker
16) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Rivulet's Nectarius
17) Tanja (FNR, KL-357) - LNA Garfield