Dollar' s Farm
Esittely
Hevoset
Yksityiset
Kasvatit
Myytävät
Muistoissa
Kilpailut
Seura FR
Hoitajat
Copyright' s
Koulukisat 16.5.04

Kilpailujen päivämäärä; 16.5.04
Viim. ilm. pvm.; 14.5.04
Mailit os.; kisaamaan@luukku.com
Otsikoksi; FNR:n koulu 16.5.04

Osallistumiset seuraavassa muodossa
lk. (rivinvaihto)
nimi (seura, kisalupa) - hevosen virallinen nimi <*br> Muista poistaa tähti (samaan luokkaan tulevat saman otsikon alle!)

* kilpailut ovat avoimet ainoastaan FNR:n jäsenille
* yhdeltä ihmiseltä max. 3 hevosta luokka
* yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan
* jokainen lähettää itse oman osallistumisensa
* yhteen luokkaan otetaan 25 osallistujaa, jos luokassa on alle 6 osallistujaa niin se perutaan.

Luokat
K.N. Special
Helppo C
Helppo B
Helppo A
Vaativa B
Vaativa A

Osallistujat

K.N. Special
1) Jenny V. (FNR) - Dollarin Maron
2) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - FNS Hemuli
--
3) Ajka (FNR, KL-129) - Tuuliviirin Pellavaruusu
4) Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Sisutar
5) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Oceania WP
6) Tanja (FNR, KL-357) - Kuujärven Merirosvo
7) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Huijaus
8) Ajka (FNR, KL-129) - Lokaviiman Tinasotamies
9) Jenny V. (FNR) - Dollarin Showy
10) Jenny V. (FNR) - Dollarin Incantation
11) Ajka (FNR, KL-129) - DZ's Taste of Snow

Helppo C
1) Maura (FNR) - Ceridwyn Crusader
2) Ajka (FNR, KL-129) - Tuuliviirin Pellavaruusu
3) cenil (FNR) - RD Ephram
--
4) Jenny V. (FNR) - Dollarin Maron
5) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Oceania WP
6) Jenny V. (FNR) - Dollarin Incantation
7) Ajka (FNR, KL-129) - Mäntysuon Dolores
8) Tanja (FNR, KL-357) - Kuujärven Lentävä Lähtö
9) Tanja (FNR, KL-357) - LNA Fanni
10) cenil (FNR) - FS Mocha
11) Tanja (FNR, KL-357) - LNA Eemeli
12) cenil (FNR) - Kermavohvelin Pähkinä
13) Jenny V. (FNR) - Dollarin Showy
14) Ajka (FNR, KL-129) - Lokaviiman Tinasotamies

Helppo B
1) Jenny V. (FNR) - Moonfight Brass
2) Ajka (FNR, KL-129) - Abba frá Geyfa
3) Jenny V. (FNR) - HEA Balloon Samvays
--
4) Mia V. (FNR, KL-456) - Smashed V
5) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
6) Tanja (FNR, KL-357) - ERK Kimalainen
7) Jenny V. (FNR) - Oasis
8) Ajka (FNR, KL-129) - DZ's Taste of Snow
9) Ajka (FNR, KL-129) - Ajka Infernal Model
10) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Fefico TH
11) Maura (FNR) - Ceridwyn Crusader
12) Mia V. (FNR, KL-456) - FNS Hurina
13) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Piiperoinen

Helppo A
1) Jenny V. (FNR) - HEA Balloon Samvays
2) Jenny V. (FNR) - Moonfight Brass
3) Sanna J. (FNR, KL-145) - HB Casanova
4) Twisteri (FNR, KL-152) - Tiit's Cha Cha Launzawer
--
5) Jenny V. (FNR) - Oasis
6) Mia V. (FNR, KL-456) - FNS Miäs
7) Sari (FNR, KL-200) - Fetan Kummallinen Saapas
8) Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Sisutar
9) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Nectar's Carmelitta
10) Ajka (FNR, KL-129) - Ajka Infernal Model
11) Sanna J. (FNR, KL-145) - Lady's Justus
12) cenil (FNR) - Limetta WK
13) cenil (FNR) - Rasputin R
14) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Winterhill's Notorius
15) Mia V. (FNR, KL-456) - Keijukaaren Haba Haba Tsup Tsup
16) Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Tuliharja
17) Ajka (FNR, KL-129) - Jump's Aldolómë
18) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - FNS Hemuli
19) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Huijaus
20) Sanna J. (FNR, KL-145) - Khand's Nightingale
21) Mia V. (FNR, KL-456) - Pähkinärinteen Pyörretuuli
22) cenil (FNR) - Wiikunan Vaniliini

Vaativa B
1) Jenny V. (FNR) - Dollar' s Wild Rocy
2) Jenny V. (FNR) - Placcato d' oro
3) Sanna J. (FNR, KL-145) - HB Casanova
--
4) Sanna J. (FNR, KL-145) - Heartbreaker
5) Ajka (FNR, KL-129) - Jump's Aldolómë
6) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Suhina's Platinium
7) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Fia Stare
8) Mia V. (FNR, KL-456) - Virvatulen Haavetar
9) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Geheimnis Göttersig
10) Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Tuliharja
11) Tanja (FNR, KL-357) - LNA Garfield
12) Ajka (FNR, KL-129) - Dancarino R
13) Tanja (FNR, KL-357) - ERK Kimalainen
14) Sanna J. (FNR, KL-145) - Lady's Justus
15) Ajka (FNR, KL-129) - LWB Überlebender
16) Jenny V. (FNR) - Slender

Vaativa A
1) Tanja (FNR, KL-357) - LNA Garfield
2) Jenny V. (FNR) - Dollar' s Wild Rocy
3) Mia V. (FNR, KL-456) - Keijukaaren Hattupäinen Herra
--
4) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Nemo Piccodilly
5) Ajka (FNR, KL-129) - V'Danika
6) Jenny V. (FNR) - Treasure
7) Ajka (FNR, KL-129) - LWB Überlebender
8) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Geheimnis Göttersig
9) Ajka (FNR, KL-129) - Dancarino R
10) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Piiperoinen
11) Mia V. (FNR, KL-456) - Kristallikyyneleen Suomipoika
12) Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
13) Nala J. (FNR, KL-825) - Poison RW
14) Sanna J. (FNR, KL-145) - Heartbreaker
15) Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Rivulet's Nectarius
16) Sanna J. (FNR, KL-145) - HB Casanova
17) Jenny V. (FNR) - CW Âeryn King