Dollar' s Farm
Esittely
Hevoset
Yksityiset
Kasvatit
Myytävät
Muistoissa
Kilpailut
Seura FR
Hoitajat
Copyright' s
ARJ:n alaiset askellajikisat 26.5.04

Jäsrjestäjä; Dollar' s Farm
Kilpailujen päivämäärä; 26.5.04
Viim. ilm. pvm.; 24.5.04
Mailit os.; kisaamaan@luukku.com
Otsikoksi; ARJ 26.5.04

Osallistumiset seuraavassa muodossa
lk. (rivinvaihto)
nimi (seura, kisalupa) - hevosen virallinen nimi <*br> Muista poistaa tähti (samaan luokkaan tulevat saman otsikon alle!)

* kilpailut ovat avoimet kaikille
* yhdeltä ihmiseltä max. 2 hevonen luokka
* yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan
* jokainen lähettää itse oman osallistumisensa
* yhteen luokkaan otetaan 25 osallistujaa, jos luokassa on alle 3 osallistujaa niin se perutaan.

Luokat
Helppo töltti (aloitteleville ratsukoille, islanninhevosille)
Töltti T.1 (avoin islanninhevosille)
Töltti T.2 (avoin islanninhevosille)
Slow Gait (avoin saddlebredeille)
Rack (avoin saddlebredeille)

TULOKSET, arvottu arvontakoneella
Helppo töltti (aloitteleville ratsukoille, islanninhevosille)
1) Elina (FSRa, KL-385) - Mön frá Draugur
2) Aino (GoHo, KL-079) - Butterflyer
--
3) Laura H. (sunra, KL-166) - Tíín frá Márion
4) HeLi (FSRa) - Buri frá Hugar
5) CutterFly (Skrátta) - Mús frá Kultaranta
6) HeLi (FSRa) - Bjalla frá Hugar
7) CutterFly (Skrátta) - Lysingur frá Puolikuu
8) Elina (FSRa, KL-385) - Frekja frá Draugur

Töltti T.1 (avoin islanninhevosille)
1) Kikka (DeRa, KL-054) - Glćsir frá Fitjungur
2) HeLi (FSRa) - Litli-Blakkur frá Hugar
3) Elsi (RTHRA,KL-730) - Sprettur fra Edja
--
4) Ajka (FNR, KL-129) - Abba frá Geyfa
5) Lina (HuRi) - Flakkur Fra Votmúla
6) Elina (FSRa, KL-385) - Kvikur frá Hörn
7) Kikka (DeRa, KL-054) - Stássa frá Fitjungur
8) CutterFly (Skrátta) - Snó frá Hvitárvatn
9) CutterFly (Skrátta) - Draumur frá Hopeariimu
10) Elina (FSRa, KL-385) - Deyr frá Eylandi
11) Helmi K (KRT, KL-190) - Lysir Fra Lettir
12) HeLi (FSRa) - Erna frá Hjarđarhogi
13) Elsi (RTHRA,KL-730) - Alfgrimur fra Hyrokrot
14) Aino (GoHo, KL-079) - Butterflyer

Töltti T.2 (avoin islanninhevosille)
1) CutterFly (Skrátta) - Sindri frá Fitjungur
2) Lina (HuRi) - Flakkur Fra Votmúla
3) CutterFly (Skrátta) - Skugga frá Snabbtrav
--
4) Sanna L (FuRa, KL-198) - Grima frá Léttir
5) Kikka (DeRa, KL-054) - Keilir frá Fitjungur
6) HeLi (FSRa) - Bruni frá Hugar
7) Kikka (DeRa, KL-054) - Glćta frá Fitjungur
8) Elsi (RTHRA,KL-730) - Sprettur fra Edja
9) HeLi (FSRa) - Blávör frá Hugar
10) Elsi (RTHRA,KL-730) - Alfgrimur fra Hyrokroti

Slow Gait (avoin saddlebredeille)
1) Jenny V. (dew) - Dollarin Kultainen Kalleus
2) Netta (Team Smeagol, KL-813) - ZMS Cańonazo á Raro
--
3) Silent (dew) - Passeio BRD
4) Jenny V. (dew) - Treasure
5) HeLi (FSRa) - Akiras Aella
6) Silent (dew) - Chateau BRD
7) HeLi (FSRa) - Akiras Aiolos
8) Diesel (FNR, KL-354) - Bonita Amancher

Rack (avoin saddlebredeille)
1) Diesel (FNR, KL-354) - Bonita Amancher
2) Jenny V. (dew) - Slender
--
3) Silent (dew) - Civilian Torque
4) Silent (dew) - Chateau BRD
5) HeLi (FSRa) - Akiras Aiolos
6) Jenny V. (dew) - Dollarin Kultainen Kalleus
7) HeLi (FSRa) - Akiras Aella
8) Netta (Team Smeagol, KL-813) - ZMS Cańonazo á Raro