Untitled

ERJ 16.07.2006


Tallillani järjestetään jälleen Kilpailut. Kilpailut ovat ERJ:n alaiset.
*Viimeinen osallistumis päivä on 14.07.2006
*Kisat ovat 16.07.2006
*kisat järjestetään Cresendon omalla kentällä ja lämmittely tapahtuu suurehkossa hiekkatarhassa.
*tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella
*Tuomarina ja vastuuhenkilönä toimii Suvi.T
*Joka luokkaan mahtuu rajattomasti ratsukoita
*Luokka 2 on avoinna vain Gotlanninrusseille
*Seura ja kisalupa/lisenssi ovat pakollisia
*Yksi ratsastaja saa ratsastaa vain Neljä(4) kertaa yhdessä luokassa
*Yksi hevonen saa kisata vain kaksi (2) koko kisoissa, mutta vain kerran yhdessä luokassa

*en vastaa "mukana?" kyselyihin, enkä ilmoita, jos et päässyt mukaan värän muodon takia
ilmoittautumiset osoitteeseen nomparell@hotmail.com
otsikoksi "ERJ001"
ilmoittautumiset tarkalleen tässä muodossa (väärin olevat armotta roskakoriin):
luokka [rivinvaihto] ratsastaja (VRL/KL-0000, SeUrA) - hevonen VH-000 (jätä pois jos ei ole)!<*br> (tähdet tietenkin pois!!)

Väärässä muodossa laitetut osallistumiset hylätään. Osallistujia ei oteta ennenkuin kisat löytyvät ERJ:n kalenterista.

Luokat
1. | 30-40cm | avoin kylmäverisille ja poneille | TT
2. | 50-60cm | avoin gotlannin russeille | TT
3. | 70-80cm |avoin kaikille | TT
4. | 90-100cm | avoin poneille | TT
5. | 90-100cm | avoin hevosille | TT
6. | 110-120cm | avoin kaikille | TT
7. | 130-140cm | avoin hevosille | TT


Tulokset tulevat päälle ajallaan!

osallistujat

Luokka 1.30-40cm | avoin kylmäverisille ja poneille, tulokset
1. Suvi (VRL-1248, KIP-kop) - Popcorn VH-4398 / 6rp
2. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Little Diamond VH-10499 / 4rp
3. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Keenan B / 2rp
4. Ellu (VRL-1441, GoHo) - L.P. Snow Angel / 1rp
5. Tiia (VRL-2577, IWR) - Deepbay's Strawberry / 1rp

6. Qnvalotar (VRL-2167, FAR) - Daimon VH-1530
7. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Snow White
8. Tihriini (VRL-1516, RR) Kaviopolun Quessa
9. Suvi (VRL-1248, KIP-kop) - Kipsunallin Lollypop VH-7165
10. sentret (VRL-1850, PRO) - Viimeinen KH
11. Suvi (VRL-1248, KIP-kop) - Kipsunallin Wendy VH-7166
12. Tihriini (VRL-1516, RR) - Kitukasvuisen Valoisa Säätyttö
13. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Mocker SWE
14. Jonna (VRL-0139, IWR) - Volontén Ilmakupla
15. kkeijutar (VRL-3365, DR) - Gambler
16. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Snow Flake
17. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Little Evil Boy VH-11640
18. Jellona (VRL-2269, FSRa) - Kettulan Köyhyyden Kingi
19. Suvi (VRL-1248, KIP-kop) - RGST Gnylden VH-8120
20. Tihriini (VRL-1516, RR) - Nebobia's Espiritu
21. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Kaviopolun Tempest
22. Qnvalotar (VRL-2167, FAR) - Book VH-1551
23. Tiia (VRL-2577, IWR) - IH Higher Than Hope
24. sentret (VRL-1850, PRO) - Marlboro SAV
25. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Dande
26. Eeva T. (VRL-0410, dew) - VS Dimanche
27. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Star Wenla VH-11645
28. Tihriini (VRL-1516, RR) - Popstar KT
29. sentret (VRL-1850, PRO) - KVT Delight
30. sentret (VRL-1850, PRO) - YAS Rosella
31. Jonna (VRL-0139, IWR) - Sunkissed Dei
32. Tiia (VRL-2577, IWR) - Nædingur frá Ruiskukka

Luokka 2.50-60cm | avoin gotlanninrusseille, tulokset
1. safir. (VRL-0547, ROWDY) - Trasmatta VH-748 / 6rp
2. Wadelma (VRL-1565, GRR) - Midit Danja SWE / 4rp
3. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Keenan B / 2rp

4. Wadelma (VRL-1565, GRR) - Regents Drönare
5. sentret (VRL-1850, PRO) - Dollarin Verrufen
6. Wadelma (VRL-1565, GRR) - Silfran Inga
7. Wadelma (VRL-1565, GRR) - Carentoir's Lyster
8. Kaisa (VRL-2626, DPR) - MEM's Viljekraft
9. Qnvalotar (VRL-2167, FAR) - Daimon VH-1530
10. Suvi (VRL-1248, KIP-kop) - Karamelli VH-3563
11. Kaisa (VRL-2626, DPR) - MEM's Tummeliten

Luokka 3.70-80cm | avoin kaikille, tulokset
1. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Black Fernando / 6rp
2. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Honeylady MOR / 4rp
3. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Humun Hilja VH-5258 / 2rp
4. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Deln Daavid VH-3248 / 1rp
5. Tiia (VRL-2577, IWR) - Destriélle's Cremida Amalia / 1rp
6. Wadelma (VRL-1565, GRR) - Hammond SWE / 1rp
7. Suvi (VRL-1248, KIP-kop) - Present VH-3561 / 1rp
8. sentret (VRL-1850, PRO) - Elak SWE / 1rp

9. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Deanna SP
10. sentret (VRL-1850, PRO) - Pile's Catkin
11. Heidi (VRL-0679, SMR) - Alfie COS
12. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Adja's Heledd
13. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Ainokainen
14. Wadelma (VRL-1565, GRR) - Kakaowa PTT
15. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – CS Go Slayer King VH-4880
16. Mil (VRL-2358, SER) - So Simple VR
17. nitzia (VRL-1453, HPR) - Ajatuseula
18. sentret (VRL-1850, PRO) - Royalin Ilo-Ruusu
19. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Hysterian Maksullinen
20. Wadelma (VRL-1565, GRR) - Evig Skojare
21. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Lupauksen Taianomainen
22. Tihriini (VRL-1516, RR) - Browne Manhattan
23. Chapi (VRL-0427,RR)-Voikukan Lumo VH-14673
24. Annuska (VRL-0250, WWR) - Bolerons Fionúir VH-10328
25. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Heijastuksen Pyry VH-3236
26. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Wayfaerer
27. Tihriini (VRL-1516, RR) - Malgorron
28. Natalie V. (VRL-0062, NER) – RTS Suppura VH-5261
29. kioko. (VRL-0459, DR) - Black Cat SIN
30. Jellona (VRL-2269, FSRa) - Kettulan Köyhyyden Kingi
31. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Taika-Kukka
32. Tiia (VRL-2577, IWR) - Futuro Salvador
33. nitzia (VRL-1453, HPR) - Championin Javeliina
34. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Neverland's Idwal
35. safir. (VRL-0547, ROWDY) - Ivonne HRW
36. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Wannabe Idalee
37. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Darkside Crimson
38. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Hecyr Alsandair
39. Husaari (VRL-1877, CSR) - BS My Hero
40. Jonna (VRL-0139, IWR) - Nefertari's Laurenzia
41. Mil (VRL-2358, SER) - Hurrigan's Boy GER
42. Tosi-piirto(VRL-1531,LR)-Roosan aamu-kaste
43. Suvi (VRL-1248, KIP-kop) - Kipsun Siiri VH-2125
44. nitzia (VRL-1453, HPR) - Championin Jarrutus
45. Tihriini (VRL-1516, RR) - Kaviopolun Minfält
46. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Lupauksen Majoneesi
47. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Acantha's Edna
48. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Ella
49. Suvi (VRL-1248, KIP-kop) - Ilmakainen VH-3562
50. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Eleanora
51. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – Sir Legend VH-5274
52. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Kirveltäjän Karkoitus VH-5253
53. cirith (VRL-0212, FCR) - Natashya SP
54. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Tølper NOR
55. Nadja (VRL-1447, FSRa) - AK Suomipoika
56. iriis (VRL-2170, KaPoRa) – Brick In The Wall
57. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – CS Lusian Lumous VH-6967
58. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – Atom’s Deysire xx VH-5275
59. Annuska (VRL-0250, WWR) - VV Garmen´s Episode VH-10333
60. Erin (VRL-1307, SunRa) - Pikku-Elmeri
61. Wadelma (VRL-1565, GRR) - Hilston SWE
62. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Kraving's Resford
63. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Judas DL
64. Suvi (VRL-1248, KIP-kop) - Karamelli VH-3563
65. Anna (VRL-0480, WWR) - Vaniljan Aqulino
66. Annuska (VRL-0250, WWR) - HM Labhrás VH-5604
67. iriis (VRL-2170, KaPoRa) – Humun Tuonenvirta
68. Tihriini (VRL-1516, RR) - Ekollon's Rousay
69. nitzia (VRL-1453, HPR) - Aakuun Helka
70. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Sitruunan Neiti-Näpsä
71. Tiia (VRL-2577, IWR) - Elgwir Meldúan
72. Tiia (VRL-2577, IWR) - Khairy al Shahir
73. Annuska (VRL-0250, WWR) - Lavinian Geiléis VH-5607
74. Heidi (VRL-0679, SMR) - Leslien Kooss
75. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Suzyn Rosmariini VH-3242
76. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Aamuruskon Heather Honey VH-11642
77. sentret (VRL-1850, PRO) - NRD Jessika

Luokka 4.90-100cm | avoin poneille, tulokset
1. Tihriini (VRL-1516, RR) - Ekollon's Rousay / 6rp
2. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Liinahaan Uinuva VH-5257 / 4rp
3. Natalie V. (VRL-0062, NER) – FH Vilinä VH-5273 / 2rp
4. sentret (VRL-1850, PRO) - KL Veronica / 1rp
5. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Don Carlos / 1rp
6. safir. (VRL-0547, ROWDY) - Trasmatta VH-748 / 1rp

7. sentret (VRL-1850, PRO) - Ellenin Rimeo
8. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Lacrisia Mimmy VH-3233
9. Annuska (VRL-0250, WWR) - VV Garmen´s Episode VH-10333
10. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Amphora
11. Wadelma (VRL-1565, GRR) - Kakaowa PTT
12. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Fourseason Naprth
13. sentret (VRL-1850, PRO) - Belona SFR
14. Tihriini (VRL-1516, RR) - Kaviopolun Minfält
15. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Hecyr Alsandair
16. Annuska (VRL-0250, WWR) - Lavinian Geiléis VH-5607
17. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Judas DL
18. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Nephritic FRA
19. Annuska (VRL-0250, WWR) - Bolerons Fionúir VH-10328
20. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Hecyr Alizay
21. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Dallas Star
22. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Heijastuksen Baroness
23. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Tahkolan Honey
24. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Adaira
25. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Silmukan Aapo VH-5252
26. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Sadetanssi VH-5264
27. Suzy (VRL-0047, GoHo) - LP Tamara VH-3916
28. Tihriini (VRL-1516, RR) - Malgorron
29. Erin (VRL-1307, SunRa) - Pikku-Elmeri
30. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Gwyn Harriet
31. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Oraakel EST
32. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Marble Eye
33. Wadelma (VRL-1565, GRR) - Hammond SWE
34. kioko. (VRL-0459, DR) - Black Cat SIN
35. Annuska (VRL-0250, WWR) - HM Labhrás VH-5604
36. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Kraving's Resford
37. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Llyn Rhiannon
38. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Nerian Omar VH-2753
39. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Hugh The Hand
40. Tihriini (VRL-1516, RR) - Browne Manhattan

Luokka 5.90-100cm | avoin hevosille, tulokset
1. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - Celtic Jewel / 6rp
2. Emmi (VRL-1628,FSRa) - Apfelbaum´s Wellenlinie / 4rp
3. Tosi-piirto(VRL-1531,LR)-Keskijuoksun Manna / 2rp
4. Annis (VRL-2023, dew) - AK Sirpaloitunut Unelma / 1rp
5. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Pikku Pipari / 1rp
6. iriis (VRL-2170, KaPoRa) – Brick In The Wall / 1rp
7. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – CS Go My Milord VH-4541 / 1rp
8. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Voltage Ion xx / 1rp

9. Annis (VRL-2023, dew) - AK Himokäyttäjä
10. Husaari (VRL-1877, CSR) - BS My Hero
11. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Amorita Z VH-5318
12. Annis (VRL-2023, dew) - AK Sakaristi
13. Tihriini (VRL-1516, RR) - Viktoria B
14. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Brenda Ion
15. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Lorentzo Åder
16. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – MW Scar ox VH-5595
17. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Nephritic FRA
18. Tihriini (VRL-1516, RR) - Purolan Sokeri
19. iriis (VRL-2170, KaPoRa) – Humun Tuonenvirta
20. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – Comanchero ox VH-5597
21. Tiia (VRL-2577, IWR) - Javiero F
22. Tiia (VRL-2577, IWR) - Nar Rin Rechy
23. Tiia (VRL-2577, IWR) - BB's Never Ending
24. sentret (VRL-1850, PRO) - Vini-Mari
25. iriis (VRL-2170, KaPoRa) – Yammer Jet
26. Emmi (VRL-1628,FSRa) - Halloween Princess
27. Annis (VRL-2023, dew) - AK Äitin Pikku Girli
28. Emmi (VRL-1628,FSRa) - Mr Full Cheek
29. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – CS Lusian Lupaus VH-8340
30. Husaari (VRL-1877, CSR) - Katmar´s Juano ox
31. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Herra Vääpeli
32. Tihriini (VRL-1516, RR) - KIT Untuvainen
33. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Hugh The Hand
34. Hanna (VRL-0076, HJT) - Rhosyn Serine VH-6674
35. safir. (VRL-0547, ROWDY) - Ivonne HRW
36. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Aamuruskon Fabrisse ox
37. Heidi (VRL-0679, SMR) - Beatrice ND
38. Hanna (VRL-0076, HJT) - Pohjantähti VH-2546
39. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Taikakuun Hermiina VH-5268
40. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - Amaya's Midori
41. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Ainokainen
42. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Viiri
43. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Lilja VOE VH-476
44. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Tuuletar EMA
45. Husaari (VRL-1877, CSR) - Aarnion Syntinen
46. Tiia (VRL-2577, IWR) - Peligroso Timrara
47. Emmi (VRL-1628,FSRa) - Baelaisda
48. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - TS Moncaí
49. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Eleanora
50. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - Days of Thunder
51. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Tuli-Santeri
52. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - Chanel SP
53. cirith (VRL-0212, FCR) - Babalon A.D. xx
54. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Acantha's Edna
55. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Pohjan Poika
56. sentret (VRL-1850, PRO) - Harleyquin Oliver
57. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Vappu
58. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Untamoinen
59. iriis (VRL-2170, KaPoRa) – Shimmy
60. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Taika-Kukka
61. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Randall Ion
62. cirith (VRL-0212, FCR) - Grishild Neve GER
63. cirith (VRL-0212, FCR) - Natashya SP
64. Tihriini (VRL-1516, RR) - Tinan Korvapuusti

Luokka 6.110-120cm | avoin kaikille, tulokset
1. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Treble Devlina VH-5308 / 6rp
2. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - GLB Elsha / 4rp
3. Hanna (VRL-0076, HJT) - Nefertari's Hanabi VH-12927 / 2rp
4. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Apollo VH-5996 / 1rp
5. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Saphir ox / 1rp
6. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Aamoritar D / 1rp
7. Emmi (VRL-1628,FSRa) - Halloween Princess / 1rp
8. sentret (VRL-1850, PRO) - Belona SFR / 1rp

9. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Paladin's Vampire Hunter
10. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Farrah A'ishah
11. cirith (VRL-0212, FCR) - Karte Gewissen
12. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Amiable Caprice
13. Nadja (VRL-1447, FSRa) - My Little Ocean ox
14. iriis (VRL-2170, KaPoRa) – Shimmy
15. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Hechterleis
16. Tihriini (VRL-1516, RR) - Purolan Sokeri
17. Emmi (VRL-1628,FSRa) - Mr Full Cheek

18. Heidi (VRL-0679, SMR) - Mánors Athene
19. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Myland Music
20. Annis (VRL-2023, dew) - AK Äitin Pikku Girli
21. Annis (VRL-2023, dew) - AK Sakaristi
22. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Voltage Ion xx
23. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Randall Ion
24. cirith (VRL-0212, FCR) - Fearghas Faust GER
25. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Ophidian Morfin ITH VH-6740
26. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – TuuHa’s Barak xx VH-4547
27. Tiia (VRL-2577, IWR) - Nar Rin Rechy
28. Heidi (VRL-0679, SMR) - Adequate MB
29. cirith (VRL-0212, FCR) - Grishild Neve GER
30. Tiia (VRL-2577, IWR) - Peligroso Timrara
31. Nadja (VRL-1447, FSRa) - Shameless
32. Hanna (VRL-0076, HJT) - Human of Aspeck VH-8953
33. Tihriini (VRL-1516, RR) - KIT Untuvainen
34. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Passion FLY
35. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Roadworthy VH-3915
36. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Severus Snape GER
37. Hanna (VRL-0076, HJT) - Tuikin Aalo VH-11508
38. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) - Shutterfly VH-4536
39. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - TS Moncaí
40. Jonna (VRL-0139, IWR) - Cheart Ross
41. Suvi (VRL-1248, KIP-kop) - Kopsu-Kapsu VH-2128
42. Jonna (VRL-0139, IWR) - Infancy's Sprachlos
43. Emmi (VRL-1628,FSRa) - Baelaisda
44. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Miksaus VH-5999
45. sentret (VRL-1850, PRO) - KL Veronica
46. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Kowski Tíz
47. iriis (VRL-2170, KaPoRa) – Yammer Jet
48. Tihriini (VRL-1516, RR) - Tinan Korvapuusti
49. Emmi (VRL-1628,FSRa) - Apfelbaum´s Wellenlinie
50. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Caribbean Fly Dream ox VH-11639
51. sentret (VRL-1850, PRO) - Ellenin Rimeo
52. Mipa (VRL-1005, RaSa) - Lolita's Gerbera xx
53. Mipa (VRL-1005, RaSa) - Whitebrook's Total Eclipse
54. Tihriini (VRL-1516, RR) - Viktoria B
55. Natalie V. (VRL-0062, NER) – SP Cleantha VH-5316
56. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Dragon's Taniquetil
57. Heidi (VRL-0679, SMR) - Eustacia SP
58. Ellu (VRL-1441, GoHo) - Tuli-Santeri
59. Tiia (VRL-2577, IWR) - Javiero F
60. Mipa (VRL-1005, RaSa) - Baroque de Poemé
61. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – Last Contack VH-3731
62. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Akhal Paparaz
63. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Bálint András
64. Annuska (VRL-0250, WWR) - Gillyweed M VH-10327
65. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – Auringon Poika VH-5548
66. Annis (VRL-2023, dew) - AK Himokäyttäjä
67. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Brenda Ion
68. Annis (VRL-2023, dew) - AK Sirpaloitunut Unelma

Luokka 7.130-140cm | avoin hevosille, tulokset
1. Jonna (VRL-0139, IWR) - Cheart Ross / 6rp
2. Suvi (VRL-1248, KIP-kop) - Kopsu-Kapsu VH-2128 / 4rp
3. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Farrah A'ishah / 2rp
4. tsihu. (VRL-2542, FAR) - Hechterleis / 1rp
5. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Rhododendron GER / 1rp
6. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Oceania AIR VH-486 / 1rp

7. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – Go Hennesy VH-4535
8. Emmi (VRL-1628,FSRa) - Klooner Dawt
9. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - B.C. Cremate
10. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Severus Snape GER
11. Tihriini (VRL-1516, RR) - Rentukan Rosie
12. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Dragon's Taniquetil
13. Heidi (VRL-0679, SMR) - Camerino Kooss
14. cirith (VRL-0212, FCR) - Karte Gewissen
15. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Caballada LP VH-5322
16. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - Celtic Jewel
17. Jonna (VRL-0139, IWR) - Infancy's Sprachlos
18. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Treble Dina VH-5310
19. cirith (VRL-0212, FCR) - Indiane
20. Emmi (VRL-1628,FSRa) - Opal Whit Love
21. cirith (VRL-0212, FCR) - Fearghas Faust GER
22. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - Chanel SP
23. Mipa (VRL-1005, RaSa) - Lolita's Gerbera xx
24. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Carvell S VH-2354
25. Natalie V. (VRL-0062, NER) – N’Coconut VH-5314
26. Mipa (VRL-1005, RaSa) - Whitebrook's Total Eclipse
27. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – Dark Desteny xx VH-4544
28. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Ophidian Morfin ITH VH-6740
29. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Classic Labyrinth VH-1102
30. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) - Alejandro VH-9932
31. Mipa (VRL-1005, RaSa) - Baroque de Poemé
32. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Paladin's Vampire Hunter
33. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Twilight Himself
34. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - Amaya's Midori
35. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Akhal Paparaz
36. Kaisa (VRL-2626, DPR) - Eternal Winner VH-11641
37. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Beistrich
38. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Zelda Ion
39. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Aladino GT
40. Tiffany (VRL-1371, GoHo) - Artistic xx
41. Eeva T. (VRL-0410, dew) - B.C Brazed
42. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - Days of Thunder
43. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Zaphey È VH-5305
44. Emmi (VRL-1628,FSRa) - Conseillé
45. Tiina (VRL-2057, TuHaSe) – Sir Elegant VH-4549
46. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - GLB Elsha

Leiskan © daimi. // Kuvan © Suvi T. // Taustan © Ritva's Gallery