Hippineidin Virtuaalihevoset // Esteratsastuskisat 12.12.2003

Esteratsastuskisat 12.12.2003 // Osallistujat


1.40-50cm (avoin poneille)

1. Hippineiti (FNR, KL-466) - Bellafonten Vadelmahyytelö
2. Nazgûl (AA-Ra) - Vuorilammen Combattant
3. Twinkle (FNR, KL-647 ) - Dorè Sabot`s Curieux Bestiole
4. omppu. (FNR) - Hemuli
5. omppu. (FNR) - Ompun Unelmat Sirpaleina
6. Anna A. (FNR, KL-001) - Hubertuksen Pringless
7. Tanja (FNR, KL-357) - Swee-Hai
8. Tanja (FNR, KL-357) - Enlach Almighty
9. Susanna.v (Cfs) - Puotapilven Vaahtokarkki
10. Susanna.v (Cfs) - A.N. Lift
11. Susanna.v (Cfs) - Vadelman Päivänsäde
12. Susanna.v (CfS) - Rondien Mad Boy
13. Emmi A (PPR) - Moonlight`s Colorado
14. Emmi A (PPR) - She Never Sleeps
15. Tiia (FNR) - Derrick Frice
16. Amelia (TRH) - Rommien Good Friend
17. Tiinu (MPR)- Uninen Joonas
18. Tiinu (MPR)- Akiras Krillin
19. alfa (Huri) - Töpinän Töpöttäjä
20. alfa (Huri) - Töpinän Falstern Fob
21. alfa (Huri) - Cavallone's Pure Remensis
22.

2.50-60cm (avoin poneille)

1. kuur (FNR, KL-113) - Ceridwyn Telynor
2. Anna A. (FNR, KL-001) - Hubertuksen Pringless
3. Tanja (FNR, KL-357) - Enlach Almighty
4. Tanja (FNR, KL-357) - Swee-Hai
5. Emmi A (PPR) - Moonlight`s Colorado
6. alfa (Huri) - AG. Cyrus
7. alfa (Huri) - Lumi Teki Enkelin Eteiseen
8. alfa (Huri) - Töpinän Falstern Fob
9. alfa (Huri) - Cavallone's Pure Remensis
10. Misa (FNR) - Xhara's Golden Antonio
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

3.60-80cm (avoin kaikille)

1. Hippineiti (FNR, KL-466) - KK's Danilo
2. Nazgûl (AA-Ra) - KK Metsän Lentävä Taikuri
3. Twinkle (FNR, KL-647) - Quiero´s Thorin
4. Anne L. (FNR, KL-643) - Waterfall's Individual
5. Saara (RHS, KL-030) - Las Vegas
6. Saara (RHS, KL-030) - RHS Golden Girl
7. Saara (RHS, KL-030) - Hissak
8. omppu. (FNR) - Regal's Hunter
9. Emppu (TRH) - Agosto's Grillo Guapo
10. Amelia (TRH) - Lavinian Sammakkoprinssi
11. Emma P. (HuRi, KL-372) - Sinihämärän Solina
12. Tanja (FNR, KL-357) - Enlach Almighty
13. Tanja (FNR, KL-357) - Kuujärven Merirosvo
14. Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Sisutar
15. Susanna.v (Cfs) - Uppercut Cynal's
16. Susanna.v (Cfs) - Mr. Magic
17. Susanna.v (Cfs) - Trixie
18. Hikko (PPR) - Anteeksiantamaton
19. Tatti (KaMaTa) - Pollen Pamaus
20. Tatti (KaMaTa) - Dinarose
21. Laura P. (GR, KL-016) - Valon Velhotar
22. Turha(DiSe)- Lady Capriel
23. fred (RROCK) - Sinipihan Celtic Dream
24. fred (RROCK) - MH Karma Kareem ox
25. fred (RROCK) - Grosella's Forgotten Reality
26. heartbreaker. (FNR) - MinttuSuklaan Flame Daniel
27. Tiinu (MPR)- Aladdin
28. Tiinu (MPR)- Fjalar
29. *Fleim* (USV) - Pirella
30. *Fleim* (USV) - My Spirited Imagination
31. alfa (Huri) - Fecinas Groove
32. alfa (Huri) - VK. Hubertus
33. alfa (Huri) - CW. Lazy Sod
34. alfa (Huri) - AG. Cyrus
35. Misa (FNR) - Xhara's Golden Antonio
36.

4.80-90cm (avoin kaikille)

1. Sallis (FNR, KL-498) - Mr. Charmander
2. Silent (dew) - RF Rodney
3. Amelia (TRH) - Paaluvuoren Monni
4. Kitt (FNR, KL-402) - RPN Lentävä Rakkaus
5. Mia (LR) - Nemo Piccodilly
6. Emma P. (HuRi, KL-372) - Hunajalaakson Hallusinaatio
7. Emma P. (HuRi, KL-372) - Metsänkuiskauksen Päivänsäde
8. Tanja (FNR, KL-357) - Kuujärven Merirosvo
9. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Huijaus
10. Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Sisutar
11. pohjapiiskuri. (FNR) - LD Kesäheila
12. Karkki K. (RHS, KL-222) - Tomupilven Tappaja
13. Api (KulRa)-Agile WPS
14. fred (RROCK) - MH Karma Kareem ox
15. fred (RROCK) - Sumusateen Pihinä
16. Jatta (FNR, KL-663) - VM Huolimaton
17. alfa (Huri) - Lumi Teki Enkelin Eteiseen
18. alfa (Huri) - Töpinän Ehrengas
19. alfa (Huri) - CW. Lazy Sod
20. alfa (Huri) - Royfondertucks
21. Hanna F.(ShKi,OxKi)- Pystynen
22.

5.80-100cm (avoin kaikille)

1. Hippineiti (FNR, KL-466) - KK's Fabiola ox
2. Hippineiti (FNR, KL-466) - Liinahaan Shakkiruutu
3. Daisy (HuRi, KL-247) - Champagne Le Brie
4. Sallis (FNR, KL-498) - Mr. Charmander
5. Saara (RHS, KL-030) - Vaala
6. Saara (RHS, KL-030) - Silver Oak's Ku Klux Klan
7. Saara (RHS, KL-030) - Jännän Poju
8. Saara (RHS, KL-030) - Liinun Goldie
9. Suvi (K.Kievari) - Kaviokievarin Vesipisara
10. Suvi (K.Kievari) - Pilvimarjan Hajatelma
11. Anna A. (FNR, KL-001) - Sinipihan Sunnyside
12. Anna A. (FNR, KL-001) - Sissin Satumainen
13. Sanna J. (FNR, KL-185) - ATR Aniliini
14. Inka K. (FNR, KL-087) - Keinukallion Katseenvangitsija
15. Kitt (FNR, KL-402) - RPN Rommi-Pommi
16. Emma P. (HuRi, KL-372) - Anfarwol Mai Ddiwrnod Ebol
17. Emma P. (HuRi, KL-372) - Eveningstar's Velvet Black
18. Emma P. (HuRi, KL-372) - Sinihämärän Kassiopeia
19. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
20. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Piiperoinen
21. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Huijaus
22. Tanja (FNR, KL-357) - Tuohimäen Karmia ox
23. Susanna.v (Cfs) - Rose Rain's ox
24. Susanna.v (Cfs) - Laakson Wicked
25. Susanna.v (Cfs) - Livskraft's Infernal Art
26. pohjapiiskuri. (FNR) - LD Mekanismi
27. Buffy (DeRa, KL-335) - Cometin Geishana ox
29. Jonna (LaTaRat) - Humuherra
30. Jonna (LaTaRat) - Alyssa´s Star
31. Ina (PPR, KL-343) - Jenk Butterfly
32. Laura P. (GR, KL-016) - Blackhearted WY
33. Karkki K. (RHS, KL-222) - Tomupilven Tappaja
34. Amelia (TRH) - Paaluvuoren Monni
35. Jia Li (SaHu, KL-691) - RC Brandon Lee
36. Nua (whites) - Nemo Piccodilly
37. fred (RROCK) - MH Penguin
38. fred (RROCK) - Marinean Dalton
39. fred (RROCK) - I Am No Mistake
40. Tiinu (MPR) - Addictive Activ W
41. Jia Li (SaHu, KL-691) - Purppuran Tango
42. *Fleim* (USV) - Blue Shake Cornet Vanilla
43. *Fleim* (USV) - P.S. Sunny
44. alfa (HuRi) - Töpinän Ehrengas
45. alfa (HuRi) - Lumi Teki Enkelin Eteiseen
46. Hanna F.(ShKi,OxKi)- Pystynen

6.90-110cm (avoin kaikille)

1. Daisy (HuRi, KL-247) - Champagne Le Brie
2. Silent (dew) - Kuujärven Romantica
3. Silent (dew) - Errate
4. Silent (dew) - Angel's Supersonicality xx
5. Saara (RHS, KL-030) - Kuujärven Heijastin
6. Saara (RHS, KL-030) - Star Theme's Dream Believer
7. Saara (RHS, KL-030) - R.R. Kesä-Muisto
8. Anna A. (FNR, KL-001) - Sissin Satumainen
9. Anna A. (FNR, KL-001) - Kajauksen Sankari
10. Anna A. (FNR, KL-001) - Virvatulen Vauhti-Valtteri
11. Sanna J. (FNR, KL-185) - ATR Aniliini
12. Sanna J. (FNR, KL-185) - TT Valinnan Vaikeus
13. Inka K. (FNR, KL-087) - Keinukallion Katseenvangitsija
14. Inka K. (FNR, KL-087) - CRS Lumienkeli
15. Kitt (FNR, KL-402) - V.L Vihan Musta Tanssi
16. Emma P. (HuRi, KL-372) - Bluedusk's Majeed Salomon
17. Emma P. (HuRi, KL-372) - Hunajalaakson Kastanja
18. Emma P. (HuRi, KL-372) - Kuujärven Dominic
19. Emma P. (HuRi, KL-372) - Starway's Moska
20. Tanja (FNR, KL-357) - Tuohimäen Karmia ox
21. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
22. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Piiperoinen
23. Jonna (LaTaRat) - Humuherra
24. Jonna (LaTaRat) - Alyssa´s Star
25. Ina (PPR, KL-343) - Jenk Butterfly
26. Ina (PPR, KL-343) - Afrade`s Velvet Goldmine
27. Laura P. (GR, KL-016) - Sampus
28. Laura P. (GR, KL-016) - Lumi Teki Enkelin Eteiseen
29. Karkki K. (RHS, KL-222) - Tomupilven Tappaja
30. Jia Li (SaHu, KL-691) - RC Brandon Lee
31. Nita (FNR) - OVH Hilpan Hip Hei
32. fred (RROCK) - TK Gliding Beat
33. fred (RROCK) - Marinean Dalton
34. fred (RROCK) - BDJ Zamok
35. fred (RROCK) - Honeydew's Happiness
36. Jia Li (SaHu, KL-691) - Purppuran Tango
37. Jatta (FNR, KL-663) - VM Huolimaton
38. alfa (HuRi) - Royfondertucs
39. alfa (HuRi) - VK- Hubertus
40. Hanna F.(ShKi,OxKi)- Nikolette II

7.110-130cm (avoin hevosille)

1. Silent (dew) - WW Stormdepone xx
2. Silent (dew) - WW Lord Zero xx
3. Saara (RHS, KL-030) - Star Theme's Dream Believer
4. Saara (RHS, KL-030) - R.R. Kesä-Muisto
5. Anna A. (FNR, KL-001) - Kajauksen Sankari
6. Anna A. (FNR, KL-001) - Virvatulen Vauhti-Valtteri
7. Sanna J. (FNR, KL-185) - TT Valinnan Vaikeus
8. Inka K. (FNR, KL-087) - CRS Lumienkeli
9. Emma P. (HuRi, KL-372) - Sinihämärän Kuulento
10. Tanja (FNR, KL-357) - Stefan Tajs
11. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Matthew
12. Tanja (FNR, KL-357) - Tuohimäen Karmia ox
13. Ina (PPR, KL-343) - Jenk Butterfly
14. Ina (PPR, KL-343) - Afrade`s Velvet Goldmine
15. Laura P. (GR, KL-016) - Sampus
16. Mia (LR) - Gin Wishmaster
17. fred (RROCK) - CW Surbuban Kid
18. fred (RROCK) - Honeydew's Happiness
19. fred (RROCK) - KWB Metallic Blue
20. alfa (HuRi) - Töpinän Ehrengas
21. alfa (HuRi) - Hohdon Siipiveikko
22. Hanna F.(ShKi,OxKi)- Nikolette II
23.

8.120-140cm (avoin hevosille)

1. Silent (dew) - WW Royal Champ xx
2. Silent (dew) - Northland Ruler xx
3. Tanja (FNR, KL-357) - Stefan Tajs
4. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Matthew
5. Ina (PPR, KL-343) - Afrade`s Velvet Goldmine
6. Nita (FNR) - Des Lumen'Capacite
7. fred (RROCK) - CW Surbuban Kid
8. fred (RROCK) - Honeydew's Happiness
9. fred (RROCK) - KWB Metallic Blue
10. fred (RROCK) - WW Lamcher
11. alfa (HuRi) - Fecinas Groove
12. alfa (HuRi) - Töpinän Ehrengas
13. Hanna F.(ShKi,OxKi)- Nikolette II
14.
15.
16.
17.

9.puomiluokka (avoin shetlanninponeille)

1. Tanja (FNR, KL-357) - Swee-Hai
2. Karoliina (KaMaTa) - Princess Night Star
3. Karoliina (KaMaTa) - Pinky
4. Iid@ (KaMaTa) - Willie
5. Iid@ (KaMaTa) - Lucky Girlie II
6. alfa (HuRi) - Töpinän Töpöttäjä
7.
8.
9.