KRJ:n alaiset koulukisat 20.8.2004
Free Hosting

Free Web Hosting with PHP, MySQL, Apache, FTP and more.
Get your Free SubDOMAIN you.6te.net or you.eu5.org or...
Create your account NOW at http://www.freewebhostingarea.com.

Cheap Domains

Cheap Domains
starting at $2.99/year

check
KRJ:n alaiset koulukisat 20.8.2004 - tulokset

Tervetuloa Kisakeskus Elementin järjestämiin KRJ:n alaisiin kouluratsastuskilpailuihin 20.8.2004. Kisat ovat avoinna kaikille, jotka kuuluvat johonkin seuraan, muuta ei vaadita. Kilpailu käydään joko suurella, hiekkapohjaisella ratsastuskentällämme tai huonon sään sattuessa maneesissa.

Seuraavat ohjeet on syytä lukea, ennen kuin lähettää ilmoittautumisen:
- yhdeltä ratsastajalta yhteen luokkaan max. kolme hevosta
- yksi hevonen saa startata koko kisoissa max. kaksi kertaa
- osallistuminen 19.8. mennessä os. heinis@propu.net, otsikolla KRJ 20.8.2004
- osallistumismuoto: Luokka, (rivinvaihto) Ratsastaja (Seura, mahd. kisalupa) - Hevonen
- jos osallistut monella hevosella laita ne saman luokkaotsikon alle

-- Luokat
1. Helppo C, 44/45
2. KN Special, 44/45
3. Helppo B, 45/45
4. Helppo A, 45/45
5. Vaativa B, 45/45
6. Vaativa A, 34/45
7. Intermediaire II, 22/45
8. Grand Prix, 21/45

-- Tulokset
1. Helppo C, 44/45
1. Riikka M. (FuRa) - LA Rouge Phocis
2. Maija R. (WHSR,KL-430) - Dínendal Númenessë
3. Maija R. (WHSR,KL-430) - Señorita Hora 4
4. Sonja (HeRi) - Vuorilammen Papu
5. Riikka M. (FuRa) - AF Alastríona
6. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Suhinan Hellä

---------
7. Eini.E (HuRi, KL-360) - Dafydd LM
8. Tanja (HuRi, KL-357) - Loiston Hallava
9. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Tuohimäen Tikkunekku
10. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Liebenswert E
11. ~LoLLiPoPPer~ (HeRi, KL-786) - Täysikuun Poika
12. Johanna (KirppuRa) - Tuohimäen Karaatti
13. nemo (HCT) - Caramion Extralude
14. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Goster
15. Heidi (Pro, KL-036) - Keinukallion Zodiac
16. ~LoLLiPoPPer~ (HeRi, KL-786) - Vadelmaveneen Uudenvuoden Lupaus
17. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - HRS Croffé
18. Heidi (Pro, KL-036) - Liinun Desiré
19. Bambi (SaHu, KL-849) - Pennylope MM
20. Riikka M. (FuRa) - Larme´s Lacrim
21. Bambi (SaHu, KL-849) - Abbervail MG
22. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Domino
23. Eini.E (HuRi, KL-360) - Wittens Quality
24. kirsikka (NRS, KL-709) - CRS Penelope
25. Laura (Nk-Riders,KL-771) - FNS Kipinä
26. Laura J. (dew, KL-524) - Wadelma's Yocca ox
27. will (KHR, KL-597) - Keinukallion Kuolemanvakava
28. Laura (Nk-Riders,KL-771) - SVT Murtuma
29. Bambi (SaHu, KL-849) - HP April
30. Bambi (SaHu, KL-849) - Abbervail MG
31. Eini.E (HuRi, KL-360) - Lithenbraum Ixus
32. Heidi (Pro, KL-036) - Crownless MG
33. wenya (KHR, kl-410) - Wynfor Eswen
34. Nea H. (HeRi, KL-841) - Cicely
35. Sonja (HeRi) - Getti
36. Larizgah (VNR, KL-652) - Sannin Toffy
37. Bambi (SaHu, KL-849) - Pennylope MM
38. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Warrior
39. Maija R. (WHSR,KL-430) - Snowberry's Spectre
40. nemo (HCT) - Fetan Riehuva Kanapaisti
41. kirsikka (NRS, KL-709) - LMS Pikkupoika
42. kirsikka (NRS, KL-709) - Nektarin Maija Mehiläinen
43. Sonja (HeRi) - Nightmary´s Fallen Star
44. Bambi (SaHu, KL-849) - HP April

2. KN Special, 44/45
1. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Pedastro
2. Johanna (KirppuRa) - Tuohimäen Karaatti
3. Heidi (Pro, KL-036) - Mäntysuon Phoenix
4. Eini.E (HuRi, KL-360) - Wilhelmina V
5. Suvi (SNS, KL-300) - Wood's Luminara X
6. nemo (HCT) - Caramion Extralude

---------
7. Heidi (Pro, KL-036) - Kuusimetsä´s Cerrgonney
8. Laura J. (dew, KL-524) - Wadelman Marilla
9. Sonja (HeRi) - Tracy´s Loving Kindness
10. Sonja (HeRi) - Woltterra
11. Laura (Nk-Riders,KL-771) - Kaamosmaan Maahinen
12. kirsikka (NRS, KL-709) - Hubertuksen Prondemio
13. Maija R. (WHSR,KL-430) - Snowberry's Spectre
14. Pinzu (SiRo) - Glemmar
15. Desiree~ (IR) - Autumn's Present
16. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - HRS Dhenette
17. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - HRS Meletta
18. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Sapin Forêt Derniére Cheri
19. Laura J. (dew, KL-524) - Wadelma's Yocca ox
20. kirsikka (NRS, KL-709) - Sagittarius O
21. Raita (AuLtA) -Mary
22. Pinzu (SiRo) - D´s Beautiful Sound
23. Niina (NK-riders, KL-010) - Bijon Al Magnol ox
24. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Tuohimäen Tikkunekku
25. Laura J. (dew, KL-524) - Wadelman Tiikeri
26. Maija R. (WHSR,KL-430) - Señorita Hora
27. Peony (HeRi, KL-251) - Tähtitaivaan Tahmatassu
28. Oku (SiRi, KL-828) - Fionell's Carusello
29. Laura P. (HuRi, KL-016) - AG Hemingway
30. Heidi (Pro, KL-036) - Vesiputouksen Aamuaurinko
31. Pinzu (SiRo) - Running Fiasco
32. Laura (Nk-Riders,KL-771) - ERK Lahjaton
33. Niina (NK-riders, KL-010) - Cefn Snowdonia
34. Tanja (HuRi, KL-357) - Loiston Hallava
35. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Domino
36. Eini.E (HuRi, KL-360) - Rebellina AL
37. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Sah's Orion
38. Maija R. (WHSR,KL-430) - Dínendal Númenessë
39. Raita (AuLtA) -Mercury
40. Niina (NK-riders, KL-010) - Mango MG
41. Eini.E (HuRi, KL-360) - Einin Valo-Liina
42. Sonja (HeRi) - Louise
43. Laura (Nk-Riders,KL-771) - Liinahaan Joulupuuro
44. kirsikka (NRS, KL-709) - Glynis Gwenda

3. Helppo B, 45/45
1. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Kuusimetsän Pieni ja Kaunis
2. Laura J. (dew, KL-524) - Wadelman Marilla
3. Suvi M. (NK-riders, KL-083) - FT Juliet
4. Sonja (HeRi) - Kuutamon Pisara
5. Niina (NK-riders, KL-010) - Cefn Snowdonia
6. Johanna P. (KHR) - Pencocks Radiant

---------
7. Oku (SiRi, KL-828) - Fionell's Carusello
8. Johanna P. (KHR) - Ms. Cloud
9. Eini.E (HuRi, KL-360) - Einin Lentoon Lähdössä
10. Johanna P. (KHR) - Chesmery Midas
11. Sonja (HeRi) - Blue´s Dollari
12. Hane (VMR) - El's My Lovely Storm
13. Merita K. (NHR) - El' No Candy Triwia
14. Pinzu (SiRo) - Pikku-Liinukka
15. Riikka M. (FuRa) - Tinker´s Silkquidrea
16. Suvi M. (NK-riders, KL-083) - FT Cassandra x
17. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Tuliharja
18. Riikka M. (FuRa) - Ppoo´s Blue Shéidy
19. Eini.E (HuRi, KL-360) - Spotfrit Kite
20. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - HRS Meletta
21. Bambi (SaHu, KL-849) - NW Rheodur
22. Bambi (SaHu, KL-849) - Odbjerks Nonneli
23. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Gin Dimitri
24. Riikka M. (FuRa) - Tyrni´s Inanna
25. Laura P. (HuRi, KL-016) - Chaliph
26. Emma P. (HCT, KL-372) - Syreenin Mustalumi
27. Laura P. (HuRi, KL-016) - Faraway
28. Niina (NK-riders, KL-010) - Mango MG
29. Laura J. (dew, KL-524) - VM Jääräpää
30. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Sah's Orion
31. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Piiperoinen
32. Bambi (SaHu, KL-849) - Marjamäen Darth Warner
33. wenya (KHR, kl-410) - Lavinian Hiekkakakku
34. Pinzu (SiRo) - Sirocco´s Braveheart
35. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Pipan Sadutar
36. Merita K. (NHR) - SFD Skarregard
37. Sonja (HeRi) - Pilá
38. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Liebenswert E
39. Rune (HuRi, KL-523) - Cross Rogue
40. Niina (NK-riders, KL-010) - Bijon Al Magnol ox
41. Eini.E (HuRi, KL-360) - Brillant Ferme Dernier Plaisir
42. Pinzu (SiRo) - Superstar´s Nova Scotian
43. Laura J. (dew, KL-524) - Lumikko
44. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Eepos
45. Merita K. (NHR) - Sindy's Pride Sun Girl

4. Helppo A, 45/45
1. Merita K. (NHR) - Finel Madon ox
2. Suvi M. (NK-riders, KL-083) - White's Armina
3. will (KHR, KL-597) - Lumo L
4. Suvi M. (NK-riders, KL-083) - FT Amidala ox
5. Hane (VMR) - Flash's The Other Side
6. Hane (VMR) - LT Hidden Mystery

---------
7. Eini.E (HuRi, KL-360) - Hubertuksen Almight Frost
8. nemo (HCT) - Waterfall´s Grapevine
9. Eini.E (HuRi, KL-360) - Old House Nimrod
10. Laura J. (dew, KL-524) - Zanikia
11. Bambi (SaHu, KL-849) - Haavekuva
12. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Suhinan Söpöläinen
13. Suvi M. (NK-riders, KL-083) - FT Dynamique
14. will (KHR, KL-597) - Tyyn Samurai
15. Eini.E (HuRi, KL-360) - Mascarpone
16. Sonja (HeRi) - KTP:n Tucer
17. Laura J. (dew, KL-524) - Wadelman Tiikeri
18. Emma P. (HCT, KL-372) - Sinikuun Medeia ox
19. Merita K. (NHR) - Crystal Star Lady ox
20. Pinzu (SiRo) - Sirocco´s Braveheart
21. wenya (KHR, kl-410) - Kottaraisen Kaunis Muisto Lapista
22. wenya (KHR, kl-410) - Dobl Worshipper
23. Tanja (HuRi, KL-357) - ERK Kimalainen
24. Bambi (SaHu, KL-849) - Robin's Pride MM
25. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Oceania WP
26. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Zorya Yasinia AG
27. Pinzu (SiRo) - S.S Wincelli
28. Sonja (HeRi) - Aromaan Amorina
29. Merita K. (NHR) - Pilgrim ox
30. Laura J. (dew, KL-524) - VM Jääräpää
31. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Kuuveli
32. Niina (NK-riders, KL-010) - Muskan Tarunhohto
33. wenya (KHR, kl-410) - Kaamosmaan Lohdullinen
34. Nether (SiRi, KL-011) - Syreenin Pelokas Suudelma
35. Bambi (SaHu, KL-849) - Color Me Fame G ox
36. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Gin Dimitri
37. Emma P. (HCT, KL-372) - Syreenin Mustalumi
38. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Kuusimetsän Pieni ja Kaunis
39. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Fefico TH
40. nemo (HCT) - CT Kummitus-Sielu
41. Niina (NK-riders, KL-010) - Liinun Dewi
42. Tanja (HuRi, KL-357) - Liinun Humahdus
43. Niina (NK-riders, KL-010) - Rhonna Mae MG
44. Pinzu (SiRo) - Superstar´s Nova Scotian
45. Sonja (HeRi) - Shadow

5. Vaativa B, 45/45
1. Maija R. (WHSR,KL-430) - Sarihrah Arthoono
2. Larizgah (VNR, KL-652) - Kuujärven Mörrimöykky
3. Laura P. (HuRi, KL-016) - Silver's Vivianne
4. nemo (HCT) - CT Kummitus-Sielu
5. Niina (NK-riders, KL-010) - Magnolia's Estelle
6. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Zorya Yasinia AG

---------
7. Hane (VMR) - KTS-Achilleus
8. Laura J. (dew, KL-524) - Dara's Dascott
9. Eini.E (HuRi, KL-360) - Enica's Io ti Amo
10. Merita K. (NHR) - Heartache's Be Faithfull ox
11. Sonja (HeRi) - Aromaan Poika
12. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Piiperoinen
13. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Nemo Piccodilly
14. Hane (VMR) - Nightmary's Come Cover Me
15. Emmi L. (HuRi) - Waterfall's Brilthor
16. Pinzu (SiRo) - Mic Mac
17. wenya (KHR, kl-410) - Sparrow Twilight
18. Rune (HuRi, KL-523) - Cross Rogue
19. Nether (SiRi, KL-011) - Halla's Ekstaasi ox
20. Emma P. (HCT, KL-372) - Sinikuun Medeia ox
21. Johanna P. (KHR) - FS Yrittänyttä Ei Laiteta
22. will (KHR, KL-597) - Veini V
23. Laura (Nk-Riders,KL-771) - Dawar Ashquar GM ox
24. Laura (Nk-Riders,KL-771) - Khareb MG ox
25. geleng (SNS, KL-301) - SA Whirliwind Mizar
26. Niina (NK-riders, KL-010) - AWB Unikom
27. Laura J. (dew, KL-524) - Lumikko
28. Laura P. (HuRi, KL-016) - Wanda Linne
29. Laura (Nk-Riders,KL-771) - LS Okko
30. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Fefico TH
31. Laura J. (dew, KL-524) - Zanikia
32. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Magnolian Kimurantti
33. Maija R. (WHSR,KL-430) - Sarihrah Cerona
34. Maija R. (WHSR,KL-430) - Svs's Blanca Tourbilons
35. Merita K. (NHR) - NT's Asmorca Galfe
36. Eini.E (HuRi, KL-360) - Dollar's Wild Wendy
37. Emma P. (HCT, KL-372) - Nectar's Magnificent
38. Laura P. (HuRi, KL-016) - Valon Velhotar
39. will (KHR, KL-597) - Hämypuron Keiju Mikälie
40. Johanna P. (KHR) - JP Kastepisara
41. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Tuliharja
42. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Eepos
43. Merita K. (NHR) - Femy's Amir ox
44. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - FNS Hemuli
45. Eini.E (HuRi, KL-360) - FNS Erikoisuus

6. Vaativa A, 34/45
1. Heidi (Pro, KL-036) - Ikaros Kite
2. kirsikka (NRS, KL-709) - L.S. Veljeni Leijonamieli
3. Desiree~ (IR) - Autumn's Present
4. kirsikka (NRS, KL-709) - Compagnon d'Province
5. Hane (VMR) - Dollarin Countess
6. Hane (VMR) - D's Rock'n Caddy

---------
7. Sonja (HeRi) - KTP´s Mystic Jumper
8. Laura P. (HuRi, KL-016) - Wanda Linne
9. Niina (NK-riders, KL-010) - AWB Unikom
10. Nether (SiRi, KL-011) - Hämypuron Hengetön
11. Sonja (HeRi) - AM´s Where Is The Love ox
12. Eini.E (HuRi, KL-360) - Enica's Io ti Amo
13. Laura (Nk-Riders,KL-771) - Music's Amanda
14. Laura (Nk-Riders,KL-771) - Music's Ryan O'reilly
15. wenya (KHR, kl-410) - AR's Shadowlands Child
16. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Rivulet's Nectarius
17. Laura P. (HuRi, KL-016) - Valon Velhotar
18. Tanja (HuRi, KL-357) - Liinun Humahdus
19. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Agosto's Vividor ox
20. Laura (Nk-Riders,KL-771) - Luana's Chan El Fuad ox
21. Laura J. (dew, KL-524) - Dara's Dascott
22. Tanja (HuRi, KL-357) - ERK Kimalainen
23. Eini.E (HuRi, KL-360) - Dollar's Wild Wendy
24. Emma P. (HCT, KL-372) - Nectar's Magnificent
25. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Kuuveli
26. nemo (HCT) - SK Snowberry Jack
27. Niina (NK-riders, KL-010) - Magnolia's Estelle
28. will (KHR, KL-597) - Aamukajon Pieni Lintunen
29. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Sumuqan ox
30. Zuhina (CTR) - Stroke Of Luck
31. will (KHR, KL-597) - Espiritual Twilight
32. Raita (AuLtA) -Pirate
33. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Nemo Piccodilly
34. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Magnolian Kimurantti

7. Intermediaire II, 22/45
1. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Garfield
2. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Rivulet's Nectarius
3. Hifuli (PHR) - Heartbreaker
4. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - FNS Matthew
5. nadie (PHR, KL-477) - Adalia GER
6. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Donaukünstler

---------
7. Laura P. (HuRi, KL-016) - V'Adriano
8. Laura (Nk-Riders,KL-771) - SPC Enapy Elan
9. Sonja (HeRi) - KTP´s Dancer Of Night
10. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Marilyn
11. Laura P. (HuRi, KL-016) - Blackhearted WY
12. wenya (KHR, kl-410) - Nanoq Twilight
13. Hertta J. (HuRi) - RKS Lithium
14. Heidi (Pro, KL-036) - Snowflake´s Gissolo Feast
15. nemo (HCT) - SK Snowberry Jack
16. Eini.E (HuRi, KL-360) - H.T Charisma
17. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Antonio
18. Eini.E (HuRi, KL-360) - Taikajoen Falsterbo
19. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Jathilda
20. Laura (Nk-Riders,KL-771) - SPC Ladite
21. Sonja (HeRi) - KTP:n Amigo
22. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Dhenal

8. Grand Prix, 21/45
1. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Donaukünstler
2. Laura P. (HuRi, KL-016) - V'Adriano
3. Sonja (HeRi) - KTP:n Amigo
4. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Garfield
5. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Marilyn
6. wenya (KHR, kl-410) - Fragment Of a Poem

---------
7. Eini.E (HuRi, KL-360) - H.T Charisma
8. nadie (PHR, KL-477) - Adalia GER
9. Hane (VMR) - Silk Rose's Chopstick
10. Hifuli (PHR) - Heartbreaker
11. sugar j. (PHR,Kl-009) - Metsähaan Paranormal Activity
12. sugar j. (PHR,Kl-009) - SA Prince of Waterfalls
13. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Jathilda
14. Hertta J. (HuRi) - RKS Lithium
15. Laura (Nk-Riders,KL-771) - FR Predator
16. Eini.E (HuRi, KL-360) - Taikajoen Falsterbo
17. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Dhenal
18. Heidi (Pro, KL-036) - Snowflake´s Gissolo Feast
19. wenya (KHR, kl-410) - Ormanda TL
20. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Antonio
21. Laura P. (HuRi, KL-016) - Blackhearted WY