Kouluratsastuskisat 17.8.2004
Free Hosting

Free Web Hosting with PHP, MySQL, Apache, FTP and more.
Get your Free SubDOMAIN you.6te.net or you.eu5.org or...
Create your account NOW at http://www.freewebhostingarea.com.

Cheap Domains

Cheap Domains
starting at $2.99/year

check
Kouluratsastuskisat 17.8.2004 - tulokset

Tervetuloa Kisakeskus Elementin järjestämiin kouluratsastuskilpailuihin 17.8.2004. Kisat ovat avoinna kaikille, jotka kuuluvat johonkin seuraan, muuta ei vaadita. Kilpailu käydään joko suurella, hiekkapohjaisella ratsastuskentällämme tai huonon sään sattuessa maneesissa.

Seuraavat ohjeet on syytä lukea, ennen kuin lähetät ilmoittautumisen:
- yhdeltä ratsastajalta yhteen luokkaan max. kolme hevosta
- yksi hevonen saa startata koko kisoissa max. kaksi kertaa
- osallistuminen 16.8. mennessä os. heinis@propu.net, otsikolla Kouluratsastuskisat 17.8.2004
- osallistumismuoto: Luokka, (rivinvaihto) Ratsastaja (Seura, mahd. kisalupa) - Hevonen
- jos osallistut monella hevosella laita ne saman luokkaotsikon alle

-- Luokat
1. Helppo C, 25/25
2. KN Special, 25/25
3. Helppo B, 25/25
4. Helppo A, 25/25
5. Vaativa B, 25/25
6. Vaativa A, 24/25

-- Tulokset
1. Helppo C, 25/25
1. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Eepos
2. Heidi (Pro, KL-036) - Liinun Desiré
3. Tiia S. (HuRi, KL-469) - Virvatulen Hurmaava
4. Leenu C. (KMr, KL-337) - Dellen Lil`Player
5. Sirène (KHR, KL-518) - Dawn's Solitary
6. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Don Juan

---------
7. Maiju (HuRi, KL-457) - Lórienin Monarch
8. Heidi (Pro, KL-036) - Liinun Scarlet
9. hörinä (HuRi, KL-626) - Tuulenpesän Coral
10. Sirène (KHR, KL-518) - La Sirène Folie Fi Nikita
11. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Tuliharja
12. Sirène (KHR, KL-518) - Jazz Me Ion
13. Maiju (HuRi, KL-457) - Gin Stella
14. Heidi (Pro, KL-036) - Ceridwyn Nerys
15. Mysteeri (FaRa) - Fakran Tulinen Tuiverrus
16. hörinä (HuRi, KL-626) - AF Magnificent Illusion
17. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Piiperoinen
18. Leenu C. (KMr, KL-337) - Wicca Wicca SS
19. Mysteeri (FaRa) - F.T. Pyromaani
20. Mysteeri (FaRa) - Fakra's Toscana
21. Murmeli. (NRS, KL-683) - Aaveen Heissulivei
22. Tiia S. (HuRi, KL-469) - Hiisin-Hetkaus
23. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB About Time
24. Tiia S. (HuRi, KL-469) - R.I. Veden Rinsessa
25. Maiju (HuRi, KL-457) - Quiero's Medeia

2. KN Special, 25/25
1. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Grace AH
2. Sirène (KHR, KL-518) - A.R Enterprize
3. Mysteeri (FaRa) - E.V. Prikker
4. Mysteeri (FaRa) - Fakra's Leona
5. Maiju (HuRi, KL-457) - BRK Debbie
6. Leenu C. (KMr, KL-337) - HMK Trick or Treat

---------
7. Maiju (HuRi, KL-457) - Quiero's Medeia
8. Heidi (Pro, KL-036) - CA Ave Aquatica
9. Sirène (KHR, KL-518) - A.R Mayflower
10. Sirène (KHR, KL-518) - Moonlight's Laurelin
11. Leenu C. (KMr, KL-337) - Wesgchal's Pumpernickel
12. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Don Juan
13. Laura P. (HuRi, KL-016) - Chaliph
14. Laura P. (HuRi, KL-016) - Faraway
15. Tanja (HuRi, KL-357) - Liinun Humahdus
16. Mysteeri (FaRa) - F.T. Double
17. Tiia S. (HuRi, KL-469) - Virvatulen Luminen Rakkaus
18. Heidi (Pro, KL-036) - Pirtelön Fuck the Rules
19. Tiia S. (HuRi, KL-469) - R.I. Veden Rinsessa
20. Heidi (Pro, KL-036) - Koo´s Danawyn
21. Maiju (HuRi, KL-457) - Gin Stella
22. Tanja (HuRi, KL-357) - ERK Kimalainen
23. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Alexander
24. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Kuuveli
25. Tiia S. (HuRi, KL-469) - Kuujärven Juhlija

3. Helppo B, 25/25
1. Sirène (KHR, KL-518) - Phantom Ion
2. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Garfield
3. Heidi (Pro, KL-036) - Rosalie Luna
4. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Alexander
5. Heidi (Pro, KL-036) - Kuusimetsä´s Cerrgonney
6. Maiju (HuRi, KL-457) - Classic Geysir

---------
7. Laura P. (HuRi, KL-016) - Faraway
8. Mysteeri (FaRa) - Kauhun-Viritys
9. Tiia S. (HuRi, KL-469) - Virvatulen Hurmaava
10. Sirène (KHR, KL-518) - La Sirène Anchorange
11. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Grace AH
12. inah (NRS) - S.U Frey ox
13. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Jathilda
14. Leenu C. (KMr, KL-337) - Auringonkukan Sähikäinen
15. Tiia S. (HuRi, KL-469) - Hiisin-Hetkaus
16. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Marilyn
17. Laura P. (HuRi, KL-016) - Chaliph
18. hörinä (HuRi, KL-626) - Ballerina
19. Tiia S. (HuRi, KL-469) - Virvatulen Luminen Rakkaus
20. Laura P. (HuRi, KL-016) - Virvatulen Vauhti-Valtteri
21. Maiju (HuRi, KL-457) - La Sirène Nefertiti
22. Heidi (Pro, KL-036) - Ceridwyn Ebrill
23. Sirène (KHR, KL-518) - Medeya Ekipa x
24. Maiju (HuRi, KL-457) - RD Bitter Sweet Memory
25. hörinä (HuRi, KL-626) - Miheena ox

4. Helppo A, 25/25
1. inah (NRS) - S.U Frey ox
2. Maiju (HuRi, KL-457) - RD Bitter Sweet Memory
3. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Eepos
4. Sirène (KHR, KL-518) - Naruvelhon Nashya
5. Maiju (HuRi, KL-457) - BRK Gonsta
6. Laura P. (HuRi, KL-016) - Silver's Vivianne

---------
7. Leenu C. (KMr, KL-337) - RD Lady Lunatic
8. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Piiperoinen
9. .cora. (HuRi, KL-629) - HB Fandango
10. Heidi (Pro, KL-036) - Mäntysuon Phoenix
11. Leenu C. (KMr, KL-337) - OVH Buzzards Bad Boy
12. Laura P. (HuRi, KL-016) - Valon Velhotar
13. .cora. (HuRi, KL-629) - Repent Rounder
14. Heidi (Pro, KL-036) - Ikaros Kite
15. Heidi (Pro, KL-036) - Keinukallion Morgana
16. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Tuliharja
17. hörinä (HuRi, KL-626) - Waterfall`s 7th Heaven
18. Sirène (KHR, KL-518) - Medeya Ekipa x
19. Suvi (YthR, KL-734) - CA's Tüümian
20. Laura P. (HuRi, KL-016) - Virvatulen Vauhti-Valtteri
21. hörinä (HuRi, KL-626) - Ceridwyn Tremayne
22. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Photogenic
23. Maiju (HuRi, KL-457) - La Sirène Nefertiti
24. .cora. (HuRi, KL-629) - Kuujärven Lovely Emotion
25. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - HT Chablis

5. Vaativa B, 25/25
1. Laura P. (HuRi, KL-016) - Silver's Vivianne
2. hörinä (HuRi, KL-626) - Lavinian Masa Mainio
3. Heidi (Pro, KL-036) - Mäntysuon Broken Angel
4. Laura P. (HuRi, KL-016) - Valon Velhotar
5. Anni (HuRi, KL-516) - WF Greenpeace
6. Leenu C. (KMr, KL-337) - Myrskytuulen Landgraf

---------
7. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Donaukünstler
8. Suvi (YthR, KL-734) - Dags Dansare
9. hörinä (HuRi, KL-626) - Bellafonte's Energy Drink
10. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Antonio
11. Suvi (YthR, KL-734) - V.S Future's White
12. Heidi (Pro, KL-036) - Mäntysuon Damodred
13. Petra H. (TRH, KL-676) - VM Omenavaras
14. Heidi (Pro, KL-036) - AG Solitariant
15. Tanja (HuRi, KL-357) - ERK Kimalainen
16. Suvi (YthR, KL-734) - Majestic's Chalimar
17. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Kuuveli
18. Maiju (HuRi, KL-457) - FNS Huvitus
19. Tanja (HuRi, KL-357) - Liinun Humahdus
20. Anni (HuRi, KL-516) - WF Inimicus Pacis
21. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Theatrical
22. Sirène (KHR, KL-518) - E.S. Castaña
23. Sirène (KHR, KL-518) - E.S. Gothica
24. Maiju (HuRi, KL-457) - Gregora M
25. Maiju (HuRi, KL-457) - ERK Sitrus

6. Vaativa A, 24/25
1. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Donaukünstler
2. Anni (HuRi, KL-516) - Waterfall's Erotica
3. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Marilyn
4. Suvi (YthR, KL-734) - Heavenly's Mingstone
5. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Theatrical
6. Maiju (HuRi, KL-457) - Orion's Mahogany

---------
7. Sirène (KHR, KL-518) - E.S. Gothica
8. Heidi (Pro, KL-036) - Snowflake´s Gissolo Feast
9. Leenu C. (KMr, KL-337) - Dara's Doubler
10. Anni (HuRi, KL-516) - Waterfall's Nirnaeth
11. Petra H. (TRH, KL-676) - VM Omenavaras
12. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Garfield
13. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Jathilda
14. Milli M (USVA) - Pharaoh of The Orion
15. Laura P. (HuRi, KL-016) - Wanda Linne
16. Sirène (KHR, KL-518) - E.S. Castaña
17. kirsikka (NRS, KL-709) - Comapgnon d'Province
18. hooriya (OriRa) - KWB Alchemia
19. Laura P. (HuRi, KL-016) - Blackhearted WY
20. Maiju (HuRi, KL-457) - AG Cranberrie ox
21. Suvi (YthR, KL-734) - Arés malacha La Drago
22. Anni (HuRi, KL-516) - Waterfall's Grande Breed
23. Milli M (USVA) - Le Ballet
24. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Antonio