KRJ:n alaiset koulukisat 15.8.2004 KRJ:n alaiset koulukisat 15.8.2004 - tulokset

Tervetuloa Hortensian järjestämiin KRJ:n alaisiin kouluratsastuskilpailuihin 20.8.2004. Kisat ovat avoinna kaikille, jotka kuuluvat johonkin seuraan, muuta ei vaadita. Kilpailu käydään joko suurella, hiekkapohjaisella ratsastuskentällämme tai huonon sään sattuessa maneesissa.

Seuraavat ohjeet on syytä lukea, ennen kuin lähettää ilmoittautumisen:
- yhdeltä ratsastajalta yhteen luokkaan max. kolme hevosta
- yksi hevonen saa startata koko kisoissa max. kaksi kertaa
- osallistuminen 14.8. mennessä os. heinis@propu.net, otsikolla Hortensian KRJ 15.8.2004
- osallistumismuoto: Luokka, (rivinvaihto) Ratsastaja (Seura, mahd. kisalupa) - Hevonen
- jos osallistut monella hevosella laita ne saman luokkaotsikon alle

-- Luokat
1. Helppo C, 32/50
2. KN Special, 39/50
3. Helppo B, 50/50
4. Helppo A, 50/50
5. Vaativa B, 43/50
6. Vaativa A, 31/50
7. Intermediaire II, 12/50
8. Grand Prix, 14/50

-- Tulokset
1. Helppo C, 32/50
1. Laura J. (dew, KL-524) - Wadelman Tiikeri
2. Laura J. (dew, KL-524) - VM Jääräpää
3. wenya (KHR, kl-410) - Wynfor Eswen
4. Sonja (HeRi) - Vuorilammen Papu
5. Laura J. (dew, KL-524) - Wadelma's Yocca ox
6. Sonja (HeRi) - S.P.W Fantôme

---------
7. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Suhinan Hellä
8. Mysteeri (NRS, KL-298) - Fakra's Toscana
9. Riikka M. (FuRa) - LA Rouge Phocis
10. Krispa (HuRi, KL-617) - Tinker's Mellon
11. NuuNuu (SNS) - Ceinwen Betrys
12. Criollo (HeRi, KL-740) - Vinha L
13. Elli S. (MoFiRa) - Kanervan Mortti
14. Neeli (HCT, KL-796) - Little and Harmless
15. Krispa (HuRi, KL-617) - Tin's Revolution
16. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Tuohimäen Tikkunekku
17. Maija R. (WHSR,KL-430) - Snowberry's Spectre
18. Criollo (HeRi, KL-740) - Sukliksen Puolikuu
19. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Goster
20. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Warrior
21. NuuNuu (SNS) - Rhoscfflachh Gwlight Gwawr
22. Tanja (HuRi, KL-357) - Loiston Hallava
23. Jozzu (HuRi, KL-308) - Syreenin Kuutamotanssi
24. NuuNuu (SNS) - Kian WS
25. Maija R. (WHSR,KL-430) - Señorita Hora
26. Maija R. (WHSR,KL-430) - Dínendal Númenessë
27. Riikka M. (FuRa) - Larme´s Lacrim
28. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - HRS Croffé
29. Riikka M. (FuRa) - AF Alastríona
30. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Liebenswert E
31. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Domino
32. will (KHR, KL-597) - Keinukallion Kuolemanvakava

2. KN Special, 39/50
1. Niina (NK-riders, KL-010) - Mango MG
2. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Tuohimäen Tikkunekku
3. Riikka M. (FuRa) - AF Alastríona
4. Mysteeri (NRS, KL-298) - E.V. Prikker
5. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Domino
6. Elli S. (MoFiRa) - Heathland Jeffrey

---------
7. Riikka M. (FuRa) - Larme´s Lacrim
8. Maija R. (WHSR,KL-430) - Dínendal Númenessë
9. NuuNuu (SNS) - Rhoscfflach Gwlight Gwawr
10. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Sapin Forêt Derniére Cheri
11. Tanja (HuRi, KL-357) - Loiston Hallava
12. Riikka M. (FuRa) - Ppoo´s Blue Shéidy
13. Jenni (HuRi) - Mustikkametsän Lentävä Lumipallo
14. Jozzu (HuRi, KL-308) - Waterfall's Cerafianna
15. Laura P. (HuRi, KL-016) - AG Hemingway
16. Jozzu (HuRi, KL-308) - Syreenin Kuutamotanssi
17. Niina (NK-riders, KL-010) - Cefn Snowdonia
18. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - HRS Dhenette
19. Maija R. (WHSR,KL-430) - Snowberry's Spectre
20. NuuNuu (SNS) - Ceinwen Betrys
21. Laura J. (dew, KL-524) - Lumikko
22. Sonja (HeRi) - S.P.W Heros
23. Sonja (HeRi) - Getti
24. Mysteeri (NRS, KL-298) - Fakra's Leona
25. Jozzu (HuRi, KL-308) - Poem's Penélope
26. Suvi (SNS, KL-300) - Wood's Luminara X
27. Krispa (HuRi, KL-617) - Alcazar Casta
28. Laura J. (dew, KL-524) - Wadelma's Yocca ox
29. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Pedastro
30. Desiree~ (IR) - Autumn's Present
31. Krispa (HuRi, KL-617) - Linnea's Gwindora
32. Criollo (HeRi, KL-740) - Sukliksen Puolikuu
33. Maija R. (WHSR,KL-430) - Señorita Hora
34. Niina (NK-riders, KL-010) - Bijon Al Magnol ox
35. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Sah's Orion
36. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - HRS Meletta
37. Criollo (HeRi, KL-740) - Vinha L
38. Laura J. (dew, KL-524) - Wadelman Marilla
39. NuuNuu (SNS) - Kian WS

3. Helppo B, 50/50
1. Laura P. (HuRi, KL-016) - Faraway
2. Niina (NK-riders, KL-010) - Bijon Al Magnol ox
3. Johanna P. (KHR) - Ms. Cloud
4. Johanna P. (KHR) - Chesmery Midas
5. Jozzu (HuRi, KL-308) - Crossroad's Qhickuitita
6. Rune (HuRi, KL-523) - Cross Rogue

---------
7. Laura P. (HuRi, KL-016) - Chaliph
8. Hane (VMR) - El's My Lovely Storm
9. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Kuusimetsän Pieni ja Kaunis
10. Niina (NK-riders, KL-010) - Cefn Snowdonia
11. Merita K. (NHR) - SFD Skarregard
12. Sonja (HeRi) - KTP:n Tucer
13. Mysteeri (NRS, KL-298) - F.T. Double
14. Laura J. (dew, KL-524) - Zanikia
15. Twinkle (NRS,KL-647) -Timant's Lamborchino
16. wenya (KHR, kl-410) - Lavinian Hiekkakakku
17. Sonja (HeRi) - Pilá
18. Mia V. (HuRi, KL-456) - Untuvaisen Uneton
19. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Tuliharja
20. Maija R. (WHSR,KL-430) - Heartbreaker
21. Emma P. (HCT, KL-372) - Syreenin Mustalumi
22. Jozzu (HuRi, KL-308) - Poem's Penélope
23. Riikka M. (FuRa) - Ppoo´s Blue Shéidy
24. NuuNuu (SNS) - CW Raspberry Jam
25. Suvi M. (NK-riders, KL-083) - FT Juliet
26. Laura J. (dew, KL-524) - Wadelman Tiikeri
27. Merita K. (NHR) - El' No Candy Triwia
28. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - HRS Meletta
29. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Pipan Sadutar
30. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Liebenswert E
31. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Eepos
32. Riikka M. (FuRa) - Tyrni´s Inanna
33. Maija R. (WHSR,KL-430) - WS Columba livia Domestica
34. Elli S. (MoFiRa) - Heathland Jeffrey
35. Twinkle (NRS,KL-647) -SA Mirrow Prince
36. Merita K. (NHR) - Sindy's Pride Sun Girl
37. Laura P. (HuRi, KL-016) - AG Hemingway
38. Suvi M. (NK-riders, KL-083) - FT Cassandra x
39. Krispa (HuRi, KL-617) - AF Suspicous Ada
40. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Piiperoinen
41. Niina (NK-riders, KL-010) - Mango MG
42. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Gin Dimitri
43. Laura J. (dew, KL-524) - VM Jääräpää
44. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Sah's Orion
45. NuuNuu (SNS) - YAN Princess Lei'a
46. Johanna P. (KHR) - Pencocks Radiant
47. NuuNuu (SNS) - Ceridwyn Monarch
48. Jozzu (HuRi, KL-308) - Waterfall's Cerafianna
49. Mysteeri (NRS, KL-298) - Kauhun-Viritys
50. Riikka M. (FuRa) - Tinker´s Silkquidrea

4. Helppo A, 50/50
1. wenya (KHR, kl-410) - Dobl Worshipper
2. wenya (KHR, kl-410) - Kaamosmaan Lohdullinen
3. Tanja (HuRi, KL-357) - Liinun Humahdus
4. Johanna P. (KHR) - Sydänsurun Neiti Nietosmieli
5. Maija R. (WHSR,KL-430) - Tuohimäen Sofia
6. Sonja (HeRi) - Kuutamon Pisara

----------
7. Cave (KirppuRa, KL-204) - Winterhill's Carson
8. Twinkle (NRS,KL-647) -Poem's Hermione
9. Laura J. (dew, KL-524) - Lumikko
10. Niina (NK-riders, KL-010) - Liinun Dewi
11. Laura J. (dew, KL-524) - Sunday
12. Hane (VMR) - Flash's The Other Side
13. Suvi M. (NK-riders, KL-083) - White's Armina
14. NuuNuu (SNS) - Moa-u's Hereisco
15. Merita K. (NHR) - Pilgrim ox
16. Nether (SiRi, KL-011) - Syreenin Pelokas Suudelma
17. Emma P. (HCT, KL-372) - Syreenin Mustalumi
18. Sonja (HeRi) - KTP:n Solveig
19. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Suhinan Söpöläinen
20. Tanja (HuRi, KL-357) - ERK Kimalainen
21. Laura J. (dew, KL-524) - Zanikia
22. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Zorya Yasinia AG
23. Riikka M. (FuRa) - LA Myth of the Kieghan
24. Twinkle (NRS,KL-647) -Timant's Kansas
25. Nefer (HeRi) - Samiq de Yehl
26. Mysteeri (NRS, KL-298) - Tryffeli
27. Suvi M. (NK-riders, KL-083) - FT Dynamique
28. Niina (NK-riders, KL-010) - Rhonna Mae MG
29. Krispa (HuRi, KL-617) - Maximum WP
30. Riikka M. (FuRa) - Larme´s Crying Lord
31. Krispa (HuRi, KL-617) - Etelätuulen Ysgaron
32. wenya (KHR, kl-410) - Kottaraisen Kaunis Muisto Lapista
33. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - LNA Bonus
34. Emma P. (HCT, KL-372) - Sinikuun Medeia ox
35. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Fefico TH
36. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Kuusimetsän Pieni ja Kaunis
37. Merita K. (NHR) - Crystal Star Lady ox
38. will (KHR, KL-597) - Lumo L
39. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Kuuveli
40. Merita K. (NHR) - Finel Madon ox
41. Twinkle (NRS,KL-647) -Suhinan Haavekuva
42. Hane (VMR) - LT Hidden Mystery
43. will (KHR, KL-597) - Tyyn Samurai
44. Mysteeri (NRS, KL-298) - Spiraali
45. Nefer (HeRi) - Penelope
46. Nefer (HeRi) - Anandack
47. Niina (NK-riders, KL-010) - Muskan Tarunhohto
48. Suvi M. (NK-riders, KL-083) - FT Amidala ox
49. Riikka M. (FuRa) - LA Rouge Étoile
50. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Gin Dimitri

5. Vaativa B, 43/50
1. Sonja (HeRi) - Aromaan Poika
2. Jenni (HuRi) - Magicmoon's Vanilla
3. Mia V. (HuRi, KL-456) - Virvatulen Haavetar
4. Maija R. (WHSR,KL-430) - Svs's Blanca Tourbilons
5. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Tuliharja
6. Johanna P. (KHR) - FS Yrittänyttä Ei Laiteta

---------
7. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - LNA Bonus
8. Laura J. (dew, KL-524) - Dara's Dascott
9. Twinkle (NRS,KL-647) -Tuohimäen Odessa Ex
10. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Magnolian Kimurantti
11. Jozzu (HuRi, KL-308) - Kt's Divina Compia
12. Emma P. (HCT, KL-372) - Sinikuun Medeia ox
13. Maija R. (WHSR,KL-430) - Sarihrah Arthoono
14. Hane (VMR) - Stickypaw's Zandico xx
15. Hane (VMR) - Nightmary's Come Cover Me
16. Laura P. (HuRi, KL-016) - Wanda Linne
17. wenya (KHR, kl-410) - Sparrow Twilight
18. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Piiperoinen
19. Emma P. (HCT, KL-372) - Nectar's Magnificent
20. Johanna P. (KHR) - JP Kastepisara
21. Maija R. (WHSR,KL-430) - Sarihrah Cerona
22. will (KHR, KL-597) - Veini V
23. Neeli (HCT, KL-796) - SK Farewell
24. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Fefico TH
25. Jozzu (HuRi, KL-308) - Café Con Leche V
26. will (KHR, KL-597) - Hämypuron Keiju Mikälie
27. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - FNS Hemuli
28. Laura P. (HuRi, KL-016) - Silver's Vivianne
29. Merita K. (NHR) - Heartache's Be Faithfull ox
30. Neeli (HCT, KL-796) - Nablackea CF
31. Laura P. (HuRi, KL-016) - Valon Velhotar
32. Hane (VMR) - KTS-Achilleus
33. Rune (HuRi, KL-523) - Cross Rogue
34. Niina (NK-riders, KL-010) - AWB Unikom
35. Twinkle (NRS,KL-647) -Burning Red Rose
36. Merita K. (NHR) - Femy's Amir ox
37. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Eepos
38. Jozzu (HuRi, KL-308) - Amazing Girl NR
39. Niina (NK-riders, KL-010) - Magnolia's Estelle
40. Merita K. (NHR) - NT's Asmorca Galfe
41. Neeli (HCT, KL-796) - SK Zacharyn
42. Nether (SiRi, KL-011) - Halla's Ekstaasi ox
43. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Zorya Yasinia AG

6. Vaativa A, 31/50
1. Merita K. (NHR) - Smeanol's Jaheena Sirid ox
2. Desiree~ (IR) - Autumn's Present
3. Sonja (HeRi) - KTP´s Mystic Jumper
4. will (KHR, KL-597) - Aamukajon Pieni Lintunen
5. Twinkle (NRS,KL-647) -Timant's The Frozen
6. Mysteeri (NRS, KL-298) - Scarf Classic

---------
7. Mirka (HMR) - Rashiq Falcon ox
8. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Kuuveli
9. Hane (VMR) - Dollarin Countess
10. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Nemo Piccodilly
11. Niina (NK-riders, KL-010) - Magnolia's Estelle
12. Nether (SiRi, KL-011) - Hämypuron Hengetön
13. Tanja (HuRi, KL-357) - ERK Kimalainen
14. Twinkle (NRS,KL-647) -Nothing Strange WPS
15. Jozzu (HuRi, KL-308) - Kt's Divina Compia
16. Mia V. (HuRi, KL-456) - Smashed V
17. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Sumuqan ox
18. will (KHR, KL-597) - Espiritual Twilight
19. Niina (NK-riders, KL-010) - AWB Unikom
20. Mia V. (HuRi, KL-456) - Keijukaaren Hattupäinen Herra
21. Mia V. (HuRi, KL-456) - Kristallikyyneleen Suomipoika
22. Laura P. (HuRi, KL-016) - Valon Velhotar
23. Sanu R. (SaHu, KL-031) - Magnolian Kimurantti
24. Laura P. (HuRi, KL-016) - Wanda Linne
25. Hane (VMR) - D's Rock'n Caddy
26. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Rivulet's Nectarius
27. Emma P. (HCT, KL-372) - Nectar's Magnificent
28. wenya (KHR, kl-410) - AR's Shadowlands Child
29. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Agosto's Vividor ox
30. Jozzu (HuRi, KL-308) - Amazing Girl NR
31. Tanja (HuRi, KL-357) - Liinun Humahdus

7. Intermediaire II, 12/50
1. Laura P. (HuRi, KL-016) - Blackhearted WY
2. Laura P. (HuRi, KL-016) - V'Adriano
3. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Jathilda
4. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Antonio

---------
5. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Dhenal
6. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Rivulet's Nectarius
7. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - FNS Matthew
8. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Donaukünstler
9. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Marilyn
10. Sonja (HeRi) - KTP´s Dancer Of Night
11. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Garfield
12. wenya (KHR, kl-410) - Nanoq Twilight

8. Grand Prix, 14/50
1. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Garfield
2. wenya (KHR, kl-410) - Ormanda TL
3. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Antonio
4. Laura P. (HuRi, KL-016) - V'Adriano

---------
5. wenya (KHR, kl-410) - Fragment Of a Poem
6. sugar j. (PHR,Kl-009) - Metsähaan Paranormal Activity
7. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Marilyn
8. Sonja (HeRi) - KTP:n Amigo
9. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Donaukünstler
10. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Dhenal
11. sugar j. (PHR,Kl-009) - SA Prince of Waterfalls
12. Hane (VMR) - Silk Rose's Chopstick
13. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Jathilda
14. Laura P. (HuRi, KL-016) - Blackhearted WY